این پست در ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۱۲ ارسال شده است


مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از پخش زنده مسابقات تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از نیم فصل دوم رقابت های لیگ دسته اول در پی درخواست مکرر هواداران این تیم از سیمای مرکز این استان خبرداد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، حسن ظهیری با اشاره به درخواست مکرر هواداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره پخش زنده مسابقات این تیم، اظهار کرد: مسابقات تیم فوتبال ملوان در نیم فصل دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، جام آزادگان به صورت زنده از شبکه باران پخش می شود.
وی همچنین به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر دریافت ۳۷ میلیون تومان برای پخش زنده هر مسابقه ملوان اشاره کرد و افزود: صدا و سیمای مرکز گیلان به ازای پخش هر بازی حدود سه میلیون و ۲۷۰ هزار تومان دریافت می کند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان خاطرنشان کرد: دریافت این مبلغ تنها برای پرداخت دستمزد بیش از ۵۰ نفر از عوامل فنی پخش زنده هزینه می شود که در برخی از بازی ها این مبلغ هم پرداخت نشده است.
وی با تاکید بر اینکه این مرکز هیچ مبلغی از تبلیغات دور زمین دریافت نمی کند، تصریح کرد : با این وجود رسانه استانی به احترام مردم انزلی و دوستداران فوتبال در گیلان بازی ملوان را زنده پخش می کند.
ظهیری با اشاره به جلسه اخیر با رئیس هیئت فوتبال گیلان و شهرستان انزلی و همچنین مدیرعامل باشگاه ملوان، گفت : هیئت فوتبال گیلان قول داده که پیگیر پرداخت هزینه های فنی پخش مسابقات به صدا وسیمای مرکز استان باشد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی