این پست در ساعت ۷:۲۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۰۶ ارسال شده است


34

هافبک ملوان گفت: می توانیم جزو مدعیان باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی, ایمان باصفا هافبک تیم ملوان درباره شرایط تیم ملوان در نیم فصل اول مسابقات لیگ آزادگان گفت: همه بازیکنانی که از ابتدای فصل وارد تیم شدند به این امید به اینجا آمدند تا دوباره اسم بزرگ ملوان را با کمک نادر دست نشان زنده کنند و بتوانیم با این تیم صعود کنیم. ملوان سال قبل جزو تیمهای بالای جدول بود و همه ما امید داشتیم که می توانیم ملوان را به جایگاه اصلی اش برسانیم. اما از آنجایی که ما نفرات زیادی را از دست داده بودیم و نفرات جدیدی به تیم اضافه شده بود نیاز به هماهنگی داشتیم و این نیازمند زمان بود تا بازیکنان با هم هماهنگ باشد. تا آن چیزی که مربی از آنها می خواهد را در زمین اجرا کنند. اما در این مسیر و در زمانی که تیم در حال سپری کردن روند خود بود یکسری مشکلات بوجود آمد که تمرکز را از بازیکن گرفت و این دلیل اصلی نتیجه نگرفتن بود. یکی از این دلایل رفتن آقای دنیامالی از تیم بود من فکر میکنم بعد از رفتن ایشان تمرکز تیم از بین رفت و همه دغدغه داشتند و نمی توانستند تمرکز کنند و استرس خاصی در بازیکنان دیده میشد و این روند تیمی ما را مختل کرد.

وی در ادامه گفت: ما نسبت به سال قبل زیاد عقب نیستیم و تیمی که سال قبل قهرمان نیم فصل شد ۳۱ امتیاز داشت و ما پتانسیل زیادی داریم.چه به لحاظ کادر فنی و چه بازیکن, انزلی شهری است که فوتبال در آن زنده است و خیلی از بازیکنها و مربیان دوست دارند جو فوتبالی که در این شهر وجود دارد. این شهر را به ملوانش میشناسند و این یک برگ برنده بسیار بزرگ است. ما می توانیم جبران کنیم چون غیر قابل جبران نیست و نادر دست نشان مربی است که با هر تیمی بوده ثابت کرده عقب ماندگی را در نیم فصل دوم میتوان جبران کرد و این خصوصیت دست نشان است و هر تیمی را در نیم فصل دوم تحویل گرفته چندین امتیاز از صدر فاصله داشته و این تیمها را دوباره احیا کرده و موفق هم شده است در اینکار مثل نفت آبادان در دو فصل پیش.

وی در پایان گفت: ما از لحاظ فنی و بازیکنی و هواداری پتانسیل داریم و اگر بتوانیم چند بازی اول روند امتیاز گیری خوبی داشته باشیم می توانیم امیدوار باشیم به صعود. فقط من از مسئولین و مدیران باشگاه تقاضا دارم که این شهر به بودن ملوان زنده است و مردم این شهر با نتایج این تیم زندگی می کنند و همه جا انزلی را به ملوانش میشناسند, من از آنها خواهش دارم که به ملوانی که به زنده بودن شهر انزلی ربط دارد کمک کنند و هر کاری که از دستشان بر می آید برای این تیم انجام دهند. ما الان مشکلات مالی داریم و پشتمان به حمایت این مسئولین گرم می شود و تمام امیدمان حمایت آنهاست تا ملوان را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی