این پست در ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۰۴ ارسال شده است


IMG_20170826_104819

سومین بازی فصل با میزبانی ملوان برابر بادران در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار می شود.

✅به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، هفته سوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز( یکشنبه ۵ شهریور ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و بادران تهران آغاز خواهد شد .
🔹آخرین تقابل :
دو تیم ملوان و بادران تا کنون دوبار در مقابل هم صف آرایی کردند که ملوان در انزلی با تک گل دقایق پایانی پوریا غلامی بادران را شکست داد و در بازی برگشت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید گل بادران را در آن بازی کریم اسلامی و گل ملوان را سعید یوسف زاده به ثمر رسانده بود .
🔹تیم داوری :
قضاوت این دیدار بر عهده وحید کاظمى است و در این دیدار محمدجواد مداح – مهدى سیفى – مهرداد خسروى را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.
🔹پیش بینی :
ملوان در دو بازی اول فصل خود یک پیروزی مقابل برق جدید شیراز و یک شکست مقابل اکسین البرز به دست آورده است و در مقابل بادران هر دو بازی شروع فصل خود را با پیروزی به پایان رسانده است و در بازی جام حذفی در ماهشهر هم مقابل تیم شهرداری ماهشهر به پیروزی دست یافته است بادران در این سه بازی پنج گل به ثمر رسانده است که چهار گل آن در نیمه دوم بازی به ثمر رسیده است و فقط یک گل در آخرین دقیقه نیمه اول به ثمر رسیده است پنج گل بادران را پنج بازیکن مختلف از قبیل صغیری ، ریگی ، میربزرگی ، اسلامی خواه و واسعی به ثمر رسانده است که دو گل آن از روی ضربات پنالتی بوده است و ملوان در بازی با برق نوین شیراز توانست تک گل بابک مرادی به گل رسید و در بازی با اکسین نتوانست گلزنی کند .
ملوان در این دو بازی تنها یک گل وارد دروازه ملوان شد که آن هم گل به خودی بود و در آن سو بادران در این سه بازی یک گل در بازی با ایرانجوان بوشهر خورده است .
🔹آخرین بازی بادران در ۲۹ مرداد در جام حذفی در ورزشگاه غدیر اهواز مقابل شهرداری ماهشهر قرار گرفت ولی ملوان آخرین دیدار خود را ۲۳ مرداد در کرج برگزار کرد و به دلیل انصراف ماشین سازی تبریز بدون دردسر به دور بعد راه یافت و فرصت کامل برای ریکاوری ذهنی و فنی را داشت .
در تیم اکسین محمد آبشک و امید نظامی پور سابقه حضور در تیم ملوان را دارا هستند .
🔹محمود تیغ نورد از بادران در این دیدار محروم است و ملوان هیچ محرومی در این دیدار ندارد.
📺دیدار ملوان بندر انزلی و بادران تهران راس ساعت ۱۷:۳۰ روز یکشنبه ۵ شهریور در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار خواهد شد و این دیدار به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی باران پخش خواهد شد .
☀️دمای هوای شهر بندر انزلی در هنگام برگزاری این دیدار ۲۸ درجه و میزان رطوبت ۶۷ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی