این پست در ساعت ۱۰:۳۸ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۰۱ ارسال شده است


_MG_4222

دکتر مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان در جمع بازیکنان حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، عصر امروز و قبل از انجام دیدار تدارکاتی تیم ملوان، دکتر مهران نصیری سرپرست مدیرعاملی باشگاه ملوان در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم حضور یافت و دقایقی با انها گفتگو کرد.
دکتر نصیری درباره قدمت باشگاه ملوان و اسطورهای این باشگاه و همچنین شرایط و خواسته های مردم شهر انزلی و هدفهای پیشه رو برای بازیکنان سخن گفت و از انها خواست که تمام توان خود را برای خوشحالی مردم این شهر به کار گیرند. باشگاه هم تمام سعی خود را در انجام امورات و برنامه ریزی بهتر برای بازیکنان و کادر فنی انجام خواهد داد تا با کمک هم به هدف نهایی که بازگشت ملوان به جایگاه واقعی اش است برسیم.
وی در ادامه گفت؛ هیات مدیره باشگاه ملوان با انتخاب سرمربی کاربلد و جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی نشان داد که هدفی جز صعود را دنبال نمیکند و حال شما هستید که میتوانید مردم شهر را خوشحال کنید و به عشق این هواداران هر انچه در توان دارید را در بازی ارایه دهید. شک نکنید که در قبال این از خود گذشتگی آنها هم همیشه از شما حمایت خواهند کرد چون هوادار ملوان به خوبی فوتبال را می شناسد. این مردم با ملوان زندگی می کنند بردها و باختهای زیادی دیده اند و وظیفه ماست تا یکبار دیگر بتوانیم با همت و تلاش دسته جمعی خوشحالشان کنیم.
درادامه نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان به دکتر نصیری خوش آمد گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد و از ایشان خواست تا با حمایت از این بازیکنان و مجموعه تیمی ملوان به اهداف مشترک و روزهای بهتر دست پیدا کنیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی