این پست در ساعت ۱۱:۵۰ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۵/۲۳ ارسال شده است


3

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (شکست ملوان انزلی و پیروزی بادران، استارت نکونام با تساوی/ تهرانی‌ها به صدر جدول رسیدند) به سراغ دیدار اکسین البرز و ملوان بندر انزلی رفت ،
در ادامه هفته دوم لیگ دسته یک، ۵ دیدار همزمان برگزار شد که ملوان در کرج شکست خورد و بادران هم به دومین برد پیاپی رسید تا صدرنشین شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، هفته دوم لیگ دسته اول با انجام ۵ بازی همزمان پیگیری شد.
در تهران بادران با پیروزی مقابل ایرانجوان ۶ امتیازی شد و در صدر جدول ایستاد البته باید نتیجه بازی شهرداری ماهشهر مشخص شود.
ملوان هم در کرج مقابل اکسین شکست خورد. تیم خونه به خونه هم که جواد نکونام را به خدمت گرفته مقابل مس کرمان به یک تساوی پرگل رسید.

خبرگزاری مهر – گروه ورزشی: شکست ملوان در کرج
تیم اکسین البرز در دیگر دیدار هفته دوم با تیم مدعی و خوب ملوان دیدار کرد و در این بازی سنگین موفق شد با تک گلی که در دقیقه ۲۰ به ثمر رساند به برتری رسیده و هفته دوم را با پیروزی پشت سر بگذارد.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (بازی پرحادثه؛ شکست ملوان در کرج)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
مسابقه ملوان و اکسین با تک گل مهدی حسینی(۱۹) به سود میزبان کرجی به اتمام رسید تا اولین شکست در کارنامه نادر دست نشان و تیمش به ثبت برسد.

به گزارش “ورزش‌سه”، در این مسابقه پربرخورد و فیزیکی که به دلیل مصدومیت دروازه بان اکسین ۱۰۰ دقیقه طول کشید، این تیم با تک گل حسینی در دقیقه ۱۹ از حریف پیش افتاد و با چنگ و دندان از این گل محافظت کرد. ملوانی ها هم که در نیمه دوم ارسال توپ های بلند روی سر شهریار مقانلو را در دستور کار قرار داده بودند از این تاکتیک سودی نبردند و در دومین بازی اولین شکست را در کارنامه خود ثبت کردند.

مهمترین بخت ملوان در دقیقه ۹۹ با واکنش خزایی دروازه بان ذخیره اکسین که جانشین سجاد بیرانوند مصدوم شده بود هدر رفت تا اکسین در دومین بازی هم نتیجه خوبی بگیرد.

اکسینی ها در ۲۰ دقیقه پایانی علی لطیفی سرمربی خود را اخراج شده دیدند اما در نهایت این مسابقه نفسگیر را به سود خود تمام کردند.

خبرگزاری ایرنا :
سایت خبرگزاری ایرنا با تیتر (اکسین البرزازسد ملوان گذشت/ راه آهن همچنان ناکام در نتیجه گیری)

تهران-ایرنا- تیم فوتبال اکسین البرز درجریان برگزاری رقابت های هفته دوم لیگ دسته یک برابر تیم ملوان انزلی به پیروزی رسید و در دیگر دیدار مهم امروز (دوشنبه) راه آهن مقابل برق جدید شیراز مغلوب شد.
به گزارش ایرنا؛ هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک با دیدار تیم های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک آغاز شد، دراین دیدار که قضاوت آن را «علی اصغرمومنی» برعهده داشت، دو تیم به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.
امیرخدامرادی در دقیقه ۳۰ و امیرحسین موسی زاده در دقیقه ۶۷ برای تیم مس کرمان گلزنی کرده و حامد بصیری در دقیقه ۷۴ از روی نقطه پنالتی و امیر نوری در دقیقه ۶+۹۰ گل های خورده تیمشان را جبران کرده و بازی را به تساوی کشاندند.
همچنین تیم نساجی مازندران نیز با نتیجه یک برصفر مغلوب گل گهرسیرجان شد، سجاد اژدر برای تیم گل گهر در دقیقه ۳۳ گلزنی کرد و سه امتیاز ارزشمند این بازی را برای تیمش به ارمغان آورد.
این درحالی است که تیم راه آهن دردومین دیدار خود در لیگ دسته یک، باز هم مغلوب حریف دیگری از این لیگ شد، بازیکنان راه آهن که دردومین بازی خود مقابل برق شیراز صف آرایی کرده بود با نتیجه یک برصفر از این تیم شکست خوردند. این تیم درهفته نخست رقابت های لیگ دسته یک با نتیجه قابل توجه ۴ برصفر مغلوب شهرداری ماهشهر شده بود.
تیم ملوان نیز که در فصل گذشته این رقابت ها یکی از نامزدهای صعود به لیگ برتر بود، امروز برابر تیم اکسین البرز با یک گل شکست خورد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی