این پست در ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۵/۱۵ ارسال شده است


photo_2017-08-06_12-05-52

اولین بازی فصل ملوان با میزبانی برابر برق جدید شیراز در ورزشگاه تختی برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، هفته اول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز( دوشنبه ۱۶ مرداد ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و برق جدید شیراز آغاز خواهد شد .
آخرین تقابل :
برق جدید شیراز تیمی نو پا می باشد و جایگزین تیم قدیمی برق شیراز شده است این باشگاه که در سال ۱۳۹۴ تأسیس شده در فصل ۹۶–۱۳۹۵ توانسته است به لیگ آزادگان ایران صعود کند . دو تیم هیچ سابقه ای رویارویی برابر همدیگر را ندارند .
تیم داوری :
قضاوت این دیدار بر عهده ناصر جنگی است و در این دیدار صابر خوبی – علیرضا شهری – رضوان سرشار را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.
پیش بینی :
بعد از اتمام لیگ سال قبل ملوان نادر دست نشان را به عنوان سرمربی خود برگزید .
ملوان تمرینات پیش فصل خود را بسیار زود آغاز کرد و اردوی بدنسازی خود را در آلاشت مازندران و سواحل بندر انزلی برگزار کرد و در چندین دیدار تدارکاتی مقابل تیم های لیگ برتری و سطح پایینتر قرار گرفت و در تمامی این دیدار ها به پیروزی دست یافت در فصل نقل و انتقالات ملوان حضور فعالی داشت و چندین بازیکن در پست های مختلف به خدمت گرفت .
در سال که در پیش رو داریم امیدواریم ملوان با کمک هواداران خود به جایگاه اصلی خود لیگ برتر صعود کند.
اما تیم برق جدید شیراز تیمی ناشناخته برای کادر فنی ملوان خواهد بود و باید دید ملوانان در اولین دیدار خود برابر این تیم چه تدبیری می اندیشند.
ملوان در این دیدار حسین شنانی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد .
دیدار ملوان بندر انزلی و برق جدید شیراز راس ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۶ مرداد در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار خواهد شد و این دیدار به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی باران پخش خواهد شد .
دمای هوای شهر بندر انزلی در هنگام برگزاری این دیدار ۳۳ درجه و میزان رطوبت ۴۹ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی