این پست در ساعت ۳:۲۸ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۰۱ ارسال شده است


photo_2017-12-22_15-27-52

✅سرپرست باشگاه ملوان گفت; همه ی عوامل باشگاه در تلاش هستند تا مشکلات حل شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی, دکتر مهران نصیری درباره مسایل اخیر این باشگاه گفت: با توجه به اوضاع و احوال اخیر باشگاه ملوان و مشکلاتی که همه از آن آگاهند, به ویژه مشکلات مالی از همه اقشار فوتبالی شهر بندرانزلی و استان گیلان تقاضا داریم در خصوص ملوان و ادامه مسیر آن، هر کسی به نوبه خودش کارش را به نحو احسن انجام بدهند تا با کمک هم بتوانیم به اهدافمان که در واقع همان پیشبرد راه ملوان است، برسیم.
دکتر نصیری در ادامه افزود: ما از کادرفنی و بازیکنان و تمامی عوامل باشگاه این انتظار را داریم که برای اعتلای نام ملوان از هیچ کوششی دریغ نکنند, ما هر روز پیگیر مشکلات آنها هستیم و آگاهیم که چه مشکلاتی دارند. در هفته پیش جلسات خوبی را برگزار کردیم و اگر مشکلی پیش نیاید در هفته های آینده پاره ای از مشکلات تیم برطرف می شود.
سرپرست باشگاه ملوان در پایان افزود: تمامی عوامل باشگاه ملوان و هیات مدیره محترم تمام تلاش خود را انجام می دهند تا مشکلات برطرف شوند, سیستم اداره باشگاه ملوان نا خودآگاه دچار مشکلات عدیده مالی شد, و برطرف کردن این مشکلات ناخواسته زمانبر است ولی با حمایت حل شدنی است و شک نکنید به زودی این مشکلات حل می شود و ملوان به راه خودش ادامه خواهد داد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی