این پست در ساعت ۱۲:۰۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۳ ارسال شده است


IMG_20170824_124532

دکتر پورنعمت رئیس آکادمی باشگاه ملوان در یادداشتی در اختیار سایت رسمی باشگاه قرار داد، نسبت به اتفاقات و حواشی اخیر واکنش نشان داد و نوشت: “حال ملوان اصلا خوب نیست” .

در پی صحبتهای دیروز دکتر نصیری سرپرست باشگاه ملوان و گلایه های مطرح شده، دکتر پورنعمت در پیامی هجمه های مطرح شده اخیر را در رابطه با مدیران باشگاه ناجوانمردانه خواند و نوشت؛
سخنم با دوستانی است که از دردهای جانکاه درون ملوان بی خبرند و مدام مصاحبه هایی از سر بی انصافی انجام می دهند دوستان عزیز فقط کافیست ۲۴ ساعت در باشگاه حضور داشته باشید و ببینید که ملوان چگونه روزگار می گذراند چگونه عده ای از جان و مال و آبرویشان گذشته اند و دغدغه دارند و عده ای به مانند همیشه دوران، دور گود نشسته اند و دستور لنگ کردن میدهند. دردهایی ،هست که از گذشته مانده و مثل خوره جان ملوان را می خورد اما برادران من درون باشگاه مردانه مقابل فقر، تمام قد ایستاده اند تا آب در دل خیلی ها تکان نخورد. آقایان عزیز شما که می دانید چه کسانی منطقه آزاد ان زمان را فراری دادند. شما که می دانید منطقه آزاد “انزلی” اگر گمرک و بندر و دریا و کارگرانش نباشد اساسا وجود خارجی نخواهد داشت. درد ما از این است که میدانید و این سخنان را برزبان مبارک می رانید. و اگر پیشنهاد انحلالش را بدهم چیزی به گزافه نگفته ام چون چیزی از کراماتش را در سفره ی انزلی چی ها نمی بینم. دوستان من آیا هرگز به رویاهای ان همه نونهال و نوجوان ۱۴ و ۱۶سال فکر کرده اید که با چه شور و انگیزه ای هم اکنون خود رادر لباس یک ستاره در ملوان می بینند. آیا مهم نیست برای شما که بچه های این شهر و استان در عین کمبودها اصلا احساس کمبود نمی کنند. اگر کسی هزار تومان به ملوان کمک کند باید سر تعظیم فرود آورد اما جوانمردانی که می شناسیمشان در طول ۲سال و نیم میلیارد ها تومان برای این تیم هزینه کرده اند اما قدردانشان که نیستیم هیچ؛ طلبکارشان هم هستیم ما تنها بلدیم قلب انسان های باشرف را بشکنیم. آخر این چه مرامی است مگر ما اهل این شهر نیستیم. مگر ما درد این مردم را نمی دانیم. مگر یادمان رفته چند انسان در استادیوم درحین مسابقه از دنیا رفته اند و یا یادمان رفته آن پیرزن همسایه ی دیوار به دیوار خانه های ما برای پیروزی تیم شهرش با چه عشقی خیرات می کند. “اصلا گیرم که همه اینها را ندیده بگیرید
بااین تاریخ شکوهمند نیم قرن ملوان چه می کنید نیم قرنی که روی تمام ارکان فوتبال این مملکت تاثیر گذاشته است و بزرگانی را پرورانده که خاطرات شکوهمندی افریده اند چگونه این تاریخ را نادیده می گیرید”.
این بانوان هوادار شرافتمند نه مکنتی دارند و نه مالی اینها بخشی از همین مردم حوالی شهر فقر زده انزلی اند.شما بهتر از هر کسی همه ی اینها را می دانید وباز اینگونه اطلاعات ناصحیح منتشر می کنید تا “قلب” ها آزرده شود. باور کنید وضعیت به مرز هشدار رسیده است و”حال” ملوان خوب نیست انگار که حال همه ی ما خوب نیست جوری که باید مثل من سر به بیابان بگذارید. من در حال حاضر هیچ سخنی در باره تیم اول نمی گویم اما کمی انصاف داشته باشیم و باور کنیم که در یک آزمون سخت قرار داریم آزمونی که همه با هم یک بار در آن مردود شدیم.
یادمان باشدکه اگر بار دیگر مردود شویم نه از “تاک”نشان می ماند ونه از “تاک نشان”
با اینهمه معتقدم که هنوز ملوان خدا را دارد، مردم را دارد و جوانمردانی مثل دکتر” دنیامالی” را
نکنیم کاری که در برابر همه ی اینها بار دیگر شرمنده شویم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی