این پست در ساعت ۷:۲۰ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۰۶ ارسال شده است


2

تمرین تیم ملوان ظهر امروز در زمین تمرینی حسن رود برگزار شد.

✅به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی, تمرین امروز ملوان راس ساعت ۱۱٫۳۰ در زمین تمرینی حسن رود برگزار شد. در ابتدای تمرین نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تا با جدیت و تلاش تمرین کنند و به آنها تاکید کرد که تنها راه رسیدن به موفقیت خوب تمرین کردن است. وی در ادامه اشاره کرد ما با خوب تمرین کردن می توانیم کیفیت کاری و تیمی خود را بهتر کنیم و می توانیم با همدلی نتایج بهتری در نیم فصل دوم بگیریم. ما با نتیجه گرفتن می توانیم همه مشکلات را حل کنیم و خوشحالی را برای مردم این شهر ارمغان بیاوریم و مسئولین را دلگرم به یاری رساندن و حل مشکلات ملوان کنیم.

در ادامه بازیکنان زیر نظر بدنساز تیم بدنهای خود را گرم کردند. در ادامه تمرین ۴ به ۲ را مرور کردند. در وازبانهای ملوان هم زیر نظر مربیان خود تمرینات خود را انجام دادند.
سپس هافبکها و مهاجمان تیم زیر نظر نادر دست نشان شوت به دروازه را از بیرون هیجده قدم تمرین کردند.
در پایان هم تمرین حمله به دروازه با حضور مدافع را مرور کردند.
علی عابدی به دلیل سرماخوردگی فقط دور زمین دودید و وحید حیدریه هم زیر نظر بدنساز تیم تمرین خود را پیگیری کرد. پژمان نوری کاپیتان ملوان و مهدی کربلایی هم به دلیل آسیب دیدگی از غایبان تمرین امروز بود. سربازان تیمی ملوان هم امروز همگی در تمرین حاضر بودند.
شایان ذکر است که عصر فردا ۷ دی ساعت ۱۴٫۳۰ تیم ملوان در یک دیدار تدارکاتی در زمین نیروی دریایی حسن رود مقابل شهرداری فومن قرار می گیرد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی