این پست در ساعت ۲:۳۰ ب.ظ و تاریخ ۹۸/۰۱/۱۷ ارسال شده است


گزارش تصویری دیدار مس کرمان و ملوان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی از هفته سی ام رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول عصر روز پنجشنبه پانزدهم فروردین تیم فوتبال ملوان میهمان تیم فوتبال مس کرمان بود که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.
هر چند که تیم فوتبال ملوانی ها در این دیدار سخت و پر فشار چندین موقعیت خوب گلزنی نیز داشتند و اگر کمی شانس با بازیکنان جوان تیم فوتبال ملوان یار بود شاید کسب سه امتیاز این دیدار سخت دور از دسترس نبود.
اما از نکات جالب توجه این دیدار که ملوانان در این دیدار چندین بازیکن اصلی و تاثیر گذار خود را در اختیار نداشتند بازیکنانی همچون حمید عرفانی در درون درواز – مهیار زحمتکش ، عظیم گوگ و امیر مهدی جانملکی در خط دفاع و میلاد کمدانی در خط هافبک از جمله بازیکنانی بودند که به دلیل محرومیت و مصدومیت قادر به همراهی تیم فوتبال ملوان نبودند .
از سوی دیگر مشکلات مالی باعث شد تا محمد احمدزاده مجبور شود تا با ۱۵ بازیکن عازم کرمان شود که در این بین پنج بازیکن از رده سنی جوانان و امید بودند.
اما محمد احمدزاده که در فوتبال ایران به جوانگرایی و بومی گرایی معروف است یکبار دیگر علی رغم تمامی مشکلات و حرف و حدیث ها با قدرت و شهامت و با استفاده از نیروهای جوان و بومی و از محصولات آکادمی و دسترنج مربیان پایه پا به این میدان نهاد تا با درخشش بازیکنانی همچون مبین عشایر در درون دروازه و یا حافظ یعقوبی در پست غیر تخصصی یا عباس عامری در خط دفاعی یا محمد رضا محرمی در خط هافبک یا مهدی هاشمی در خط حمله در کنار بازیکنان با تجربه همچون کاپیتان پژمان نوری – وحید حیدریه – شهریار مغانلو – پوریا غلامی – محمد رضا نقدی پور – میلاد احمدی نشان دهد که هنوز به مکتب جوانگرایی اعتقاد دارد و این شهامت را دارد تا با استفاده از بازیکنان جوان و آینده دار یکبار دیگر ستاره هایی همچون پژمان نوری – مازیار زارع – سعید عزت الهی و و و  را به تیم ملی ایران معرفی نماید.
بازیکنان جوان تیم فوتبال ملوان در این دیدار آنقدر خوش درخشیدند که حتی اعضای کادر فنی ، بازیکنان و هواداران مس کرمان نیز آنها را تحسین کردند.
درود بر شرف و غیرت اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که برای احترام به هواداران متعصب و سربلندی نام مقدس و همیشه جاوید ملوان جانانه تلاش میکنند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی