این پست در ساعت ۱۱:۲۶ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۱۶ ارسال شده است


photo_2017-09-07_23-00-46

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان در تمرین عصر تیم ملوان حضور یافت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، تمرین عصر تیم ملوان عصر امروز(۱۶ شهریور) در زمین چمن مصنوعی استادیوم تختی برگزار شد. دکتر احمد دنیامالی رییس هیات مدیره باشگاه ملوان به همراه بهمن صالح نیا پدر فوتبال گیلان و غفور جهانی از نزدیک شاهد این تمرین بودند. در اخر تمرین دکتر دنیامالی در جمع بازیکنان ملوان گفت: ملوان با تاریخ و عقبه ای که دارد محال است که حریفی را دست کم بگیرد و یا به راحتی میدان را برای حریف خالی کند. ما به این مردم و هواداران تعهد اخلاقی داریم و برای شادی و خوشحالی آنها شنبه با تمام موجودیت تیم به میدان می رویم و از تک تک شما میخواهم که به غیر از برد به هیچ چیز فکر نکنید چون میدانم پیروزی شما چقدر برای هواداران و مردم شهر انزلی مهم است. امید این مردم به ساقهای شماست و می توانید با همدلی و رفاقت همه موانع را پشت سر بگذارید. ما هم همه تلاشمان را میکنیم که دغدغه های شما را برطرف کنیم و با کمک هیات مدیره و باشگاه مشکلات را حل کنیم. از شما این را می خواهم که با برد به انزلی برگردید و من هم دعایتان میکنم.
در ادامه بهمن صالح نیا درباره حساسیت این دیدار برای بازیکنان ملوان صحبت کرد و گفت؛ من تمرینات و مشقتهایی را که در بدنسازی پیش فصل کشیدید از نزدیک دیدم و شک ندارم که تک تک شما توانمندی زیادی دارید ان شاالله که از این دیدار استارت پیروزی هایتان آغاز شود و بتوانید انتظارات به حق این مردم را براورده کنید.
در پایان تمامی کادر فنی و بازیکنان و مدیران تیم ملوان برای دربی دور هم حلقه زدند و باهم هم قسم شدند تا برای اعتلای نام ملوان با تمام توان به استقبال دربی گیلان بروند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی