این پست در ساعت ۷:۲۲ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۱۷ ارسال شده است


photo_2017-10-09_19-21-22

هفتمین دیدار تیم ملوان بندرانزلی ، با میزبانی نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی در هفته هشتم لیگ آزادگان برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،از سری مسابقات لیگ آزادگان عصر روز(سه شنبه ۱۸ مهر) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و ملوان بندرانزلی پیگیری خواهد شد .
آخرین تقابل :
در فصل گذشته دو تیم دو بار در مقابل هم صف آرایی کردند که در انزلی دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند و در بازی دور برگشت که برای ملوان از اهمیت زیادی برخوردار بود در گرمای شهر مسجد سلیمان ملوان نتوانست به نتیجه مطلوب دست پیدا کند و با تساوی یک بر یک متوقف شد گل تیم ملوان را در آن بازی شاهین ثاقبی به ثمر رسانده بود و گل تیم مسجد سلیمان را سعید خردمند به ثمر رسانده بود .
این دو تیم سه فصل قبل دو دیدار در لیگ برتر با هم برگزار کردند که در دیدار رفت تیم مسجد سلیمان با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید و در بازی برگشت دو تیم ملوان با تک گل فرزاد حاتمی توانست نفت مسجد سلیمان را شکست دهد و در لیگ برتر باقی بماند.

چهار بازی آخر:
ملوان در چهار بازی قبلی خود در لیگ آزادگان یک برد و یک شکست و دو تساوی به دست آورده است و در این چهار بازی شش گل زده و شش گل خورده و ۵ امتیاز کسب کرده است و در مقابل نفت مسجد سلیمان در چهار بازی آخر خود در لیگ برتر دو برد یک شکست و یک تساوی بدست آورده است و در این چهار بازی آخر خود دو گل خورده و سه گل زده و هفت امتیاز بدست آورده است .

تیم داوری :
داور این دیدار سیدرضا مهدوی می باشد و امیررضا آشورماهانی – احد سلطانی – علیرضا جلالی او را ور این بازی همراهی می کنند و ناظر این دیدار سعادت باغبان است .

سابقه دیدارها :
این دو تیم دو بار در فصل گذشته مقابل هم صف آرایی کردند که سهم دو تیم دو تساوی بود .
تیم ملوان در شش بازی گذشته خود هفت گل به ثمر رسانده است و در این شش بازی هفت گل هم دریافت کرده است در مقابل در هفت بازی تیم نفت مسجد سلیمان هشت گل به ثمر رسانده است و تنها دو گل دریافت کرده است این تیم در چهار هفته ابتدایی لیگ گلی دریافت نکرد و تنها دو گل دریافتی خود را از دو تیم آلومینیوم اراک و خونه به خونه مازندران در هفته پنجم و ششم دریافت کرد تیم نفت مسجد سلیمان آخرین دیدار خانگی خود را با شکست به پایان رسانید تیم ملوان با یک بازی کمتر از شش بازی گذشته خود هشت امتیاز بدست اورده و در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است و تیم نفت مسجد سلیمان در هفت بازی گذشته شانزده بدست آورده و در جایگاه اول لیگ آزادگان قرار دارد .
ملوان در هفته گذشته بدلیل بارندگی شدید بازی خانگی اش مقابل مس رفسنجان به تعویق افتاد .
ملوان با کسب سه امتیاز این دیدار حداکثر تا جایگاه هفتم جدول رده بندی لیگ آزادگان(چهار پله و با یک بازی کمتر) می تواند صعود کند.

مصاحبه دست نشان مربی ملوان قبل از بازی :
بازی در هوای متغیر شمال با جنوب طبیعتا فرق دارد و یک مقداری از این نظر شرایط بازیکنان دوگانه میشود
تیم نفت مسجد سلیمان هم تیم بسیار خوبی است
با تمام این شرایط ما ملوان هستیم و امیدوارم فردا روز خوب ما باشد و فردا یک نتیجه خوب به دست بیاوریم و با پیروزی از زمین خارج شویم ملوان نشان داده که اگر در مقابلش تیم قوی بازی کند و درست فوتبال کند توانایی پیروزی را دارد فردا با تمام توان به میدان می رویم و جوانان ما تمام تلاش شان را خواهند کرد و سه امتیاز را به مردم خوب بندر انزلی و گیلان هدیه بدهند .

نکات ویژه :
شهریار مغانلو و نادر دست نشان سرمربی ملوان در این دیدار محرومان ملوان و پوریا غلامی و مهیار نوری مصدومان ملوان در این دیدار است.

دیدار نفت مسجد سلیمان و ملوان بندر انزلی راس ساعت ۱۷:۱۵ روز سه شنبه ۱۸ مهر در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان برگزار خواهد شد و در صورت پخش نشدن این دیدار از شبکه استانی خوزستان، هواداران عزیز می توانند این دیدار را به صورت زنده از طریق لایو استوری صفحه رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی در اینستاگرام به آدرس Malavanfc.ir مشاهده کنند .

دمای هوای شهر مسجد سلیمان در هنگام برگزاری این دیدار ۳۵ درجه و میزان رطوبت ۱۵ درصد است .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی