این پست در ساعت ۶:۲۰ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۰۱ ارسال شده است


photo_2017-09-23_17-37-30

ششمین بازی فصل ملوان با میزبانی نساجی در برابر ملوان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، هفته ششم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز(یکشنبه ۲ مهر) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال نساجی قائمشهر و ملوان بندرانزلی آغاز خواهد شد .
آخرین تقابل :
دو تیم ملوان و نساجی فصل گذشته دو بار در مقابل هم صف آرایی کردند که سهم دو تیم هر کدام یک پیروزی بود .
تیم داوری :
قضاوت این دیدار بر عهده حسین زرگر است و در این دیدار جلیل شعرانی – علی اکبر نوری – کیوان علی محمدی را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد و ناظر این دیدار ابراهیم میرزابیگی می باشد .
پیش بینی :
ملوان بعد بازی جام حذفی با سپیدرود که در رشت برگزار شد و با سه گل توانست سپیدرود را در رشت شکست دهد و بعد از آن هم توانست در یک دیدار جذاب و دیدنی مس را از پیش رو بردارد با روحیه مضاعف به مصاف نساجی قائمشهر خواهد رفت .
ملوانان که با روحیه ای که بدست آورده اند به دنبال هر سه امتیاز این دیدار هستند .
در تیم نساجی مرتضی غلامعلی تبار و سهیل رحمانی سابقه حضور در ملوان را دارند و سرمربی ملوان نادر دست نشان و سینا دست نشان هم سابقه حضور در نساجی را دارا هستند .
در تیم ملوان پوریا غلامی به دلیل مصدومیت ملوان را در این دیدار همراهی نمی کند .
در حال حاضر نساجی با ۱۰ امتیاز از پنج بازی در رتبه پنجم و تیم ملوان با هشت امتیاز از پنج بازی خود در رتبه هشتم لیگ ازادگان قرار دارد ملوان در صورت کسب سه امتیاز این بازی احتمال صعود تا رده دوم جدول را دارد .
دیدار نساجی قائمشهر و ملوان بندر انزلی و مس کرمان راس ساعت ۱۵:۱۵ روز یکشنبه دو مهر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد و این دیدار پخش زنده تلویزیونی ندارد و هواداران عزیز ملوان می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام باشگاه ملوان به آدرس malavanfc.ir در قسمت استوری این دیدار را به صورت مستقیم تماشا کنند .
دمای هوای شهر قائمشهر در هنگام برگزاری این دیدار ۳۲ درجه و میزان رطوبت ۵۲ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی