این پست در ساعت ۵:۳۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۴ ارسال شده است


hazfi

سومین بازی جام حذفی ملوان، با میزبانی ملوان برابر تیم استقلال خوزستان در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار می شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، از سری مسابقات جام حذفی فوتبال ایران عصر روز( جمعه ۵ آبان ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان آغاز خواهد شد.
آخرین تقابل:
دوتیم ملوان و استقلال خوزستان در سال ۹۴ دو بار مقابل هم در لیگ برتر صف آرایی کردند که در بازی رفت در خوزستان دو تیم به نتیجه صفر بر صفر رسیدند و در بازی برگشت در انزلی دو تیم یک بر یک شدند گل ملوان را در آن بازی سید جلال رافخایی و گل استقلال خوزستان را محمد طیبی به ثمر رسانده بود .
چهار بازی آخر:
ملوان در چهار بازی قبلی خود در لیگ آزادگان یک برد و یک شکست و دو تساوی به دست آورده است و در این چهار بازی پنج گل زده و پنج گل خورده و ۵ امتیاز کسب کرده است و در مقابل استقلال خوزستان در چهار بازی آخر خود در لیگ برتر دو شکست و دو تساوی بدست آورده است و در این چهاری بازی آخر خود پنج گل خورده و دو گل زده و دو امتیاز بدست آورده است.
داور :
داور این دیدار کوپال ناظمی است و بابک داوری و امیر مبشر و ناصر جنگی او را در این دیدار همراهی می کنند
سابقه دیدارها:
این دو تیم در لیگ برتر شش بار مقابل هم صف آرایی کردند که سهم ملوان در این بازی ها چهار تساوی و دو برد است .
در دوران آماده سازی پیش از فصل امسال دو تیم مقابل هم در ورزشگاه اکباتان تهران صف ارایی کردند که در آن بازی ملوان با تک گل
ایمان باصفا به پیروزی رسید .
در این فصل استقلال خوزستان تنها در بازی اول خود در لیگ برتر توانست تراکتور سازی تبریز را شکست دهد و در بازی دیدار های خود در لیگ برتر چهار تساوی و پنج شکست بدست آورد و در جام حذفی توانست میعاد مغان اردبیل را با نتیجه پنج بر صفر شکست دهد و به دور بعد صعود کند .
ملوان هم در این فصل از نه بازی برگزار شده اش در لیگ ازادگان سه برد ، چهار تساوی و دو شکست بدست آورده است و در جام حذفی در دور اول مقابل ماشین سازی تبریز قرار گرفت که تیم تبریزی از جام حذفی انصراف داد و در دور بعد مقابل سپیدرود رشت در ورزشگاه شهید عضدی رشت قرار گرفت که توانست آن تیم را در خانه با نتیجه سنگین ۳ بر یک از دور رقابت ها خارج کند .
ملوان دو بازی آخر خود در لیگ ازادگان را با یک پیروزی و یک تساوی به اتمام رسانده و در مقابل استقلال خوزستان دو بازی آخر خود را در لیگ برتر واگذار کرده است .

نکات ویژه:
مهدی کربلایی تنها مصدوم ملوان در این دیدار است .
دیدار ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان راس ساعت ۱۴ روز جمعه ۵ آبان در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار خواهد شد و این دیدار به از شبکه تلویزیونی باران به صورت مستقیم پخش خواهد شد.
دمای هوای شهر بندر انزلی در هنگام برگزاری این دیدار۱۸ درجه و میزان رطوبت ۸۸ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی