این پست در ساعت ۵:۲۸ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۲۶ ارسال شده است


photo_2017-09-17_17-26-17

پنجمین بازی فصل ملوان با میزبانی ملوان در برابر مس کرمان در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز(دوشنبه ۲۷ شهریور) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و مس کرمان آغاز خواهد شد .

آخرین تقابل :
دو تیم ملوان و مس کرمان فصل گذشته دو بار در مقابل هم صف آرایی کردند که ملوان در زمین خود پیروز شد و در دیدار برگشت ملوان و مس به تساوی بدون گل دست یافت.

تیم داوری :
قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسین ترابیان است و در این دیدار یعقوب حجتی – علی رعیت – رضوان سرشار را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد و ناظر این دیدار رسول فروغی است.

پیش بینی :
ملوان بعد بازی جام حذفی با سپیدرود که در رشت برگزار شد توانست با سه گل سپیدرود را در رشت شکست دهد با روحیه مضاعف به مصاف مس کرمان خواهد رفت .
ملوانان که با روحیه ای که بدست آورده اند به دنبال هر سه امتیاز این دیدار هستند .
این دو تیم با سابقه‌ی طولانی حضور در لیگ برتر، سال‌ها با یکدیگر مصاف داده‌اند تا تقریبا از رقبای سنتی برابر یکدیگر محسوب شوند. مس از سال ۱۳۸۴ که به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرده است ۱۷ بازی برابر ملوان انجام داده است .
در طول این ۱۷ بازی از سال ۱۳۸۴ که یک دیدار در جام حذفی و دو دیدار در لیگ یک و ۱۴ بازی در لیگ برتر بوده است، تیم مس ۷ پیروزی و تیم ملوان ۸ برد را به سود خود ثبت کرده‌اند.
تیم مس از ۹ بازی داخل خانه‌ی خود برابر انزلی‌چی‌ها ۷ پیروزی،۱ تساوی و ۱ شکست را در کارنامه ثبت کرده است.
در انزلی تیم مس از ۸ مسابقه‌ای که برابر ملوان انجام داده است ۷ شکست و ۱ مساوی را ثبت کرده است .
در حال حاضر مس کرمان با ۱۰ امتیاز از چهار بازی در رتبه دوم و تیم ملوان با پنج امتیاز از چهار بازی خود در رتبه یازدهم لیگ ازادگان قرار دارد، ملوان در صورت کسب سه امتیاز این بازی احتمال صعود تا رده ششم جدول را دارد .
پوریا غلامی،مهیار نوری و علیرضا محمودی مصدومان تیم ملوان در این دیدار هستند.

دیدار ملوان بندر انزلی و مس کرمان راس ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲۷ شهریور در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار خواهد شد و این دیدار به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی باران پخش خواهد شد .
دمای هوای شهر بندرانزلی در هنگام برگزاری این دیدار ۳۰ درجه و میزان رطوبت ۵۵ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی