این پست در ساعت ۵:۰۵ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۹ ارسال شده است


pish bazi

دهمین دیدار تیم ملوان بندرانزلی ، با میزبانی این تیم برابر ماشین سازی تبریز در هفته یازدهم لیگ آزادگان برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، از سری مسابقات لیگ آزادگان فوتبال ایران عصر روز چهارشنبه( ۱۰ آبان ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز پیگیری خواهد شد .
آخرین تقابل :
دو تیم در لیگ آزادگان سابقه بازی با هم را ندارند در جام حذفی امسال قرار بود که در بندر انزلی مقابل هم بازی کنند که ماشین سازی انصراف داد .

چهار بازی آخر:
ملوان در چهار بازی قبلی خود در لیگ آزادگان یک برد و یک شکست و دو تساوی به دست آورده است و در این چهار بازی پنج گل زده و پنج گل خورده و ۵ امتیاز کسب کرده است و در مقابل ماشین سازی تبریز در چهار بازی آخر خود در لیگ برتر یک برد و دو تساوی و یک شکست بدست آورده است و در این چهار بازی آخر خود سه گل خورده و سه گل زده و پنج امتیاز بدست آورده است .

تیم داوری :
قضاوت این دیدار به عهده امید سعید فر می باشد که حمید سبحانی، مسلم رحیم خانی و ابوالفضل دوستی او را در این دیدار همراهی می کنند ناظر این دیدار حاتم بک پور است .

سابقه دیدارها :
این دو تیم در لیگ آزادگان سابقه بازی با هم را ندارند
تیم ملوان در نه بازی گذشته خود یازده گل به ثمر رسانده است و در این نه بازی ده گل هم دریافت کرده است ملوان هشت گل از ده گل خورده خود را در نیمه دوم دریافت کرده است و از یازده گلی که به ثمر رسانده است ۸ گل را در نیمه اول زده و تنها سه گل را در نیمه دوم به ثمر رسانده است.
در مقابل تیم ماشین سازی در ده دیدار گذشته نه گل به ثمر رسانده است و دوازده گل دریافت کرده است .
ملوان با یک بازی خانگی کمتر در نه دیدار با سیزده امتیاز و در رده یازدهم جدول لیگ آزادگان قرار دارد و از این سیزده امتیاز خود در خانه ۱۰ امتیاز و در خارج از خانه تنها سه امتیاز کسب کرده است .

ملوان با کسب سه امتیاز این دیدار حداکثر تا جایگاه چهارم جدول رده بندی لیگ آزادگان(هفت پله) با یک بازی کمتر می تواند صعود کند.

نکات ویژه :
در این دیدار پژمان نوری تنها محروم تیم ملوان و مهیار نوری و حسین شنانی از مصدومان ملوان در این دیدار هستند.

دیدار ملوان بندر انزلی و ماشین سازی تبریز راس ساعت ۱۴:۴۵ روز چهارشنبه ۱۰ آبان در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار می شود و از طریق شبکه باران به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

دمای هوای شهر بندرانزلی در هنگام برگزاری این دیدار ۱۷ درجه و میزان رطوبت ۷۲ درصد است .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی