این پست در ساعت ۱:۵۵ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۱۵ ارسال شده است


pish bazi21

یازهمین دیدار تیم ملوان بندرانزلی ، با میزبانی فجر شهید سپاسی برابر ملوان بندر انزلی در هفته دوازدهم لیگ آزادگان برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، از سری مسابقات لیگ آزادگان فوتبال ایران عصر روز( سه شنبه ۱۶ آبان ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی و ملوان بندرانزلی پیگیری خواهد شد .
آخرین تقابل :
دو تیم در فصل گذشته دو بار مقابل هم قرار گرفتند که در شیراز دو تیم به تساوی صفر بر صفر رسیدند و در انزلی ملوان با تک گل احمد آهی توانست تیم فجر را شکست دهد .

چهار بازی آخر:
ملوان در چهار بازی قبلی خود در لیگ آزادگان دو برد و دو تساوی به دست آورده است و در این چهار بازی شش گل زده و سه گل خورده و ۸ امتیاز کسب کرده است و در مقابل فجر شهید سپاسی در چهار بازی آخر خود در لیگ برتر یک برد و دو تساوی و یک شکست بدست آورده است و در این چهار بازی آخر خود سه گل خورده و سه گل زده و پنج امتیاز بدست آورده است .

تیم داوری :
داوری این دیدار به عهده سید مهدی سید علی است و محسن سلطانی – مهدی صناعی – علیرضا جلالی او را در این دیدار همراهی می کنند ناظر این دیدار محمود رفیعی است .

سابقه دیدارها :
تیم ملوان در این فصل از پنج بازی خارج از خانه خود سه تساوی و دو شکست بدست آورده است و در مقابل تیم فجر در پنج بازی خانگی خود سه برد و دو شکست بدست آورده است گل گهر سیرجان و بادران دو شکست خانگی فجر را به آنها تحمیل کرده است .
ملوان در جدول لیگ آزادگان با یک بازی کمتر با شانزده امتیاز در رده هشتم و فجر شهید سپاسی شیراز از یازده بازی و پانزده امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد .
ملوان در صورت کسب سه امتیاز این دیدار احتمال صعود به رده چهارم ( چهار پله ) را دارد .
نکات ویژه :
صائب محبی بدلیل اخراج در بازی قبل در این دیدار از محروم و مهیار نوری و حسین شنانی از مصدومان ملوان در این دیدار هستند.

دیدار فجر شهید سپاسی شیراز و ملوان بندر انزلی راس ساعت ۱۴:۴۵ روز سه شنبه ۱۶ آبان در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود .

دمای هوای شهر شیراز در هنگام برگزاری این دیدار ۲۳ درجه و میزان رطوبت ۱۰ درصد است .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی