این پست در ساعت ۱۰:۳۶ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۱۰ ارسال شده است


photo_2017-09-01_10-33-59

چهارمین دیدار فصل ملوان ، با میزبانی صبا برابر ملوان در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، هفته چهارم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز( شنبه ۱۱ شهریور ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال صبای قم و ملوان بندرانزلی پیگیری می شود .
آخرین تقابل :
صبای قم و ملوان بندر انزلی ۲۲ بار در لیگ برتر رو در روی هم قرار گرفتند که تعداد این مسابقات بعد از انتقال صبا به قم ۱۴ دیدار بوده است.

صبا پیش از اینکه به قم منتقل شود ۸ بازی با ملوان انجام داده بود که پنج دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته، تنها یک شکست داشته است و دو مسابقه هم مساوی به پایان رسیده بود که بعد از انتقال این تیم به قم نیز برتری آمار آنها حفظ شده است. صبا به ۶ برد رسیده و متحمل پنج باخت شده است. ضمن اینکه سه بازی با تساوی خاتمه یافته است.
تیم داوری :
قضاوت این دیدار بر عهده مجید پورعلی است و در این دیدار محمدرضا مدیر روستا – عبدالعلی شکرگزار – شبیر بهروزی – ناظر : زاهد بحرینی را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

پیش بینی :
ملوان در سه بازی اول فصل خود یک پیروزی مقابل برق جدید شیراز و یک شکست مقابل اکسین البرز و یک تساوی مقابل بادران به دست آورده است و در مقابل صبا فقط در بازی اول خود در اراک یک تساوی بدست آورده است و دو بازی بعدی خود را واگذار کرده است در این سه بازی پنج گل وارد دروازه صبا شده است و هیچ گلی را به ثمر نرسانده است و ملوان در بازی با برق نوین شیراز با گل بابک مرادی و یک گل هم در بازی با بادران توسط ایمان باصفا به ثمر رسانده است و دو گل هم در این سه بازی خورده است .
در تیم صبا رضا اعتمادی سابقه حضور در تیم ملوان را دارد.
مهیار نوری تنها مصدوم تیم ملوان در این دیدار است.
دیدار صبای قم و ملوان بندر انزلی راس ساعت ۱۷:۱۵ روز شنبه ۱۱ شهریور در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار خواهد شد و این دیدار پخش زنده تلویزیونی ندارد و شما هواداران عزیز می توانید این بازی را در استوری اینستاگرام سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی به آدرس malavanfc.ir مشاهده کنند.
دمای هوای شهر قم در هنگام برگزاری این دیدار ۳۸ درجه و میزان رطوبت ۶ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی