این پست در ساعت ۲:۴۱ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۵/۲۲ ارسال شده است


photo_2017-08-13_14-33-20

دومین بازی فصل ملوان با میزبانی اکسین البرز برابر ملوان در ورزشگاه انقلاب البرز برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان عصر روز( دوشنبه ۲۳ مرداد ) با برگزاری دیداری حساس بین تیم های فوتبال اکسین البرز و ملوان بندرانزلی آغاز خواهد شد. کاروان تیم ملوان صبح دوشنبه راهی کردان کرج خواهد شد و در هتل المپیک مستقر خواهند شد. نادر دست نشان بیست بازیکن را به این اردو دعوت کرده است بازیکنان دعوت شده به اردوی ملوان شامال؛ حجت صدقی،علیرضا حیدری،مهیار زحمتکش،مهیار نوری،مهدی کربلایی،وحید حیدریه،علیرضا محمودی،محمد روشندل،پوریا غلامی،میلاد احمدی،امین جهان کهن،پژمان نوری،ایمان باصفا،عرفان پورافراز،بابک مرادی،شهریار مقانلو،علی عابدی،محمدرضا نقدی پور،سینا دست نشان و خشایار زبرجد هستند.
آخرین تقابل :
دو تیم ملوان و اکسین تا کنون دوبار در مقابل هم صف آرایی کردند که هر دو تیم یک برد به دست آورده اند .
تیم داوری :

پیش بینی :
ملوان در بازی اول فصل در بندر انزلی مقابل تیم تازه لیگ یکی شده برق نوین قرار گرفت که با تک گل بابک مرادی به پیروزی دست یافت و سه امتیاز اول این لیگ را دشت کرد و در صورت کسب هر ۳ امتیاز این دیدار خارج از خانه می توانند به صدر جدول خود را برساند .
و اکسین هم در سیرجان در مقابل گل گهر قرار گرفت که با تساوی یک بر یک دست یافت .
ملوان در این بازی برای کسب سه امتیاز پا به میدان خواهد گذاشت .
در تیم اکسین یاسر وکیلی ، حافظ یعقوبی ، سجاد بیرانوند و آرمان رمضانی سابقه حضور در تیم ملوان را دارا هستند. علی فاطمی و حسین شنانی از مصدومان ملوان هستند که به این دیدار نخواهند رسید.
دیدار اکسین البرز و ملوان بندر انزلی راس ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۳ مرداد در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد . این دیدار به طور مستقیم از شبکه البرز پخش خواهد شد
دمای هوای شهر کرج در هنگام برگزاری این دیدار ۴۰ درجه و میزان رطوبت ۲۰ درصد است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی