این پست در ساعت ۸:۲۲ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۰۳ ارسال شده است


پیروزی تیم فوتبال نوجوانان ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی از هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور عصر روز پنجشنبه تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی میزبان تیم فوتبال سرخ پوشان ساری بود که در پایان موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد.
گلهای تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی در این دیدار توسط : علی رستمی و حافظ خوسه به ثمر رسید.
اعضای کادر فنی تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی : کریم مسرور – بیژن شجاعی – بابک پیرساحلی – امیر سلامی بخش – محمد قانعی – سارنگ ویسانلو و هوشنگ ابراهیمی پزشکیار می باشند.
در پایان این دیدار بیژن شجاعی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ملوان در گفتگویی کوتاه گفت : بازی بسیار سختی بود و تیم حریف بسیار قدرتمند و باتجربه بود و از بازیکنان ملی پوش سود می برد اما به شکر خدا موفق شدیم با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران با پیروزی زمین را ترک کنیم که همین جا باید از اولیاء محترم بازیکنان که زحمات زیادی برای این بچه ها میکشند و همواره در مسابقات یار و یاور ما هستند تقدیر و قدردانی کنم زیرا حضور سبز این عزیزان باعث افزایش روحیه و دلگرمی بیشتر در بین بازیکنان می شود.
ضمن اینکه یک تشکر و قدردانی ویژه از مدیریت باشگاه و همچنین جناب آقایان اسپندار ، درجزی و گروهی دارم که ما را مورد حمایتهای خود قرار میدهند.

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی