این پست در ساعت ۱:۲۴ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۳/۲۰ ارسال شده است


پیروزی تیم بسکتبال ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : از مرحله نیمه نهایی رقابتهای بسکتبال لیگ برتر گیلان عصر روز شنبه تیم بسکتبال ملوان نیروی دریایی بندرانزلی در بازی رفت این رقابتها میزبان تیم بسکتبال هیئت تالش بود که در پایان یک دیدار سخت ، نفسگیر و مهیج موفق شد با حمایت همه جانبه هواداران خود با نتیجه ۷۹ بر ۵۶ میهمان خود را با شکست بدرقه نماید.
یاران محمد علی رضازاده مربی خوش فکر ، جوان ، پر تلاش و دوست داشتنی تیم بسکتبال ملوان یکبار دیگر شایستگی های خود را در این دیدار به نمایش گذاشتند و با نمایشی خیره کننده گام اول را برای صعود به بازی فینال محکم و استوار برداشتند.
از نکات قابل ذکر اینکه هواداران عاشق و متعصب تیم ملوان در این دیدار حساس برای بازیکنان جوان این تیم سنگ تمام گذاشتند و مانند همیشه یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت تیم بسکتبال ملوان در این دیدار بودند.
در پایان این دیدار اعضای هیئت بسکتبال ، کادر فنی و بازیکنان ملوان نیز در پاسخ به حمایت همه جانبه هواداران این تیم از ، زحمات آنها تقدیر و قدر دانی نمودند.
نادر راستکردار حامی مالی دوست داشتنی تیم بسکتبال ملوان که بدون هیچگونه چشمداشتی از این تیم جوان حمایت می کند از جمله میهمانان ویژه این دیدار بود که مورد استقبال اعضای هیئت بسکتبال ، کادر فنی ، بازیکنان و هواداران ملوان قرار گرفت که جا دارد از ، زحمات این مرد بزرگ و بی ادعا که همواره حامی ورزشکاران شهر انزلی می باشد تقدیر و قدردانی نماییم.
محمد علی رضا زاده سرمربی تیم بسکتبال ملوان در پایان این دیدار گفت : از تمام کسانی که در راه کسب این موفقیت ها با ما همکاری می نمایند سپاسگزارم .
امروز هواداران ملوان بی نظیر بودند و خدا را شاکرم که بازیکنان جوان تیم ملوان با عملکرد خوب خود باعث خوشحالی هواداران شدند .
بدون شک بسکتبال انزلی می تواند به پشتوانه چنین هوادارن متعصبی یکبار دیگر در سطح اول بسکتبال کشور خودنمایی کند ، امیدوارم با حضور در بازی فینال بتوانیم محبتهای همه بزرگوارانی که در این راه سخت و دشوار با ما دست یاری دادند را جبران نماییم.
شایان ذکر است دیدار برگشت این دو تیم هفته آینده در شهر تالش برگزار خواهد شد و تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی در صورت کسب برتری در دو دیدار رفت و برگشت به فینال این رقابتها راه خواهد یافت.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی