این پست در ساعت ۱۱:۳۹ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۵/۰۶ ارسال شده است


پیام تبریک محمد رفیع نیا مالک باشگاه ملوان بندرانزلی به مناسبت صعود تیم فوتبال بانوان ملوان به لیگ برتر
محمد رفیع نیا مالک باشگاه ملوان بندرانزلی با صدور پیامی راه‌یابی مقتدرانه تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی را به مسابقات لیگ برتر بانوان کشور تبریک گفت.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی ، در پیام ” محمد رفیع نیا مالک باشگاه ملوان بندرانزلی ” آمده است:
پیروزی های غرورآفرین تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول بانوان و صعود به رقابتهای فوتبال لیگ برتر بانوان کشور ، را به مردم انزلی و جامعه فوتبال تبریک می گویم.
این صعود، جلوه دیگری از همدلی و اتحاد و انسجام بانوان غیور در دستیابی به موفقیت را به تماشا گذاشت و تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در سایه همدلی و حمایت مردم ورزش دوست انزلی موفق شد بار دیگر افتخار ارزشمندی را در تاریخ ورزش کشور ثبت نموده و نشاط مردم عزیز بندرانزلی را فراهم نماید.
بی شک، این موفقیت ،بیانگر اقتدار و صلابت و قدرت تیم فوتبال بانوان ملوان است که در سایه حمایت مردم ورزش دوست انزلی از بانوان شهرمان تحقق یافته است.

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت بزرگ و نشاط آفرین به مردم ورزش دوست انزلی ، بازیکنان ، مربیان و دست اندرکاران تیم فوتبال بانوان ملوان ، استمرار و تداوم این پیروزی ها را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
محمد رفیع نیا
مالک باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی