این پست در ساعت ۷:۵۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۱۲ ارسال شده است


photo_2017-09-28_21-19-00-600x400

سرپرست باشگاه ملوان تاکید که تحت هر شرایطی فقط در بندرانزلی با مس رفسنجان بازی میکنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، دکتر مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان در گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه ملوان گفت: متاسفانه به دلیل حجم زیاد بارندگی در شهر انزلی امکان برگزاری بازی امروز امکان پذیر نبود. همه مسئولین تلاش کردند که این دیدار انجام شود ولی باران اجازه اینکار را نداد.
وی ادامه داد: از صبح زود فردا (پنجشنبه) تمامی نیروهای شهری برای آماده کردن ورزشگاه تختی بسیج خواهند شد و با کمک فرمانداری، شورای شهر، شهرداری و سایر نیروی شهری از صبح زود تخلیه آب اطراف زمین ورزشگاه تختی و زمین مسابقه آغاز می شود تا زمین را برای دیدار مقابل مس رفسنجان آماده شود. با پیش بینی هواشناسی از قبل از ظهر فردا میزان بارندگی کم خواهد شد و در زمان بازی هم به طور کامل شاهد بارش باران نخواهیم بود.
دکتر نصیری درباره امکان انتقال دیدار به شهرهای مجاور بندرانزلی خاطرنشان کرد: ملوان به هیچ وجه در هیچ ورزشگاهی به غیر تختی بندرانزلی به میدان نخواهد رفت. در تمامی لیگ ها این اتفاقات پیش بینی نشده می افتد. قرار نیست که باشگاه ملوان از بابت برگزاری دیدار در هر شرایطی متضرر شود. ما باید به فکر سلامتی بازیکنان دو تیم باشیم و هدف از برگزاری تحت هر شرایطی یا در هر ورزشگاهی نباید ملاک عمل قرار گیرد. شاید جدول مسابقات دچار ناهماهنگی شود ولی تحت هر شرایطی ما نباید تاوان دهیم. متاسفانه از ابتدای فصل نصف سکوها را از دست دادیم و در نتیجه باشگاه ملوان از حضور نیمی از هواداران پرشور خود محروم شده است. در تلاشیم تا زمان تخریب ضلع مقابل جایگاه، با کمک مسئولان شهری، تعدادی از سکوها را آزاد کنیم تا بیش از این از نداشتن هواداران مان در آن بخش استادیوم متضرر نشویم.
نهایتا در مورد بازی مقابل مس رفسنجان شک نکنید که ما تحت هر شرایطی با بسیج تمامی نیروهای شهری زمین بازی را در ساعت مورد نظر آماده می کنیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی