این پست در ساعت ۱:۲۵ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۴/۰۳ ارسال شده است


نشست خبری مالک ملوان با اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : عصر روز شنبه نشست خبری مالک جدید باشگاه ملوان با اصحاب رسانه برگزار گردید .
برپایه این گزارش کنفرانس خبری جناب آقای محمد رفیع نیا مالک جدید باشگاه ملوان انزلی در حضور حاج حسن خسته بند نماینده مردم قهرمان بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و حاج محمود بدیعی فر از اعضای هیات مدیره این باشگاه با حضور پرشمار رسانه‌های گروهی و به میزبانی هتل‌ آپارتمان ملل برگزار شد.
حاج حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سه گروه برای خرید ملوان ابراز تمایل کردند اظهار کرد: با بررسی‌های انجام‌شده به این نتیجه رسیدیم که جناب آقای محمد رفیع نیا بهترین گزینه برای خرید ملوان است و ایشان را درنهایت انتخاب کردیم، آقای رفیع نیا جسورانه پا به این عرصه گذاشته است و نیاز به حمایت دارد.

*تشکیل مجدد تیم فوتبال بانوان ملوان

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان انزلی افزود : به‌هیچ‌ عنوان در مسائل فنی دخالت نمی‌کنم زیرا تخصص و ، وقت انجام این کار را ندارم.
سکوهای ورزشگاه تختی انزلی طبق وعده پیمانکار ، تا پایان سال به بهره‌ برداری می‌رسد.
حاج حسن خسته بند از تشکیل مجدد تیم فوتبال بانوان ملوان خبر داد و گفت : مذاکرات خوبی با مالک باشگاه در این زمینه انجام دادیم .
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به کمک مالک باشگاه و بنده، بدهی‌های ملوان در بازه زمانی معین و پله‌ به پله پرداخت می‌شود و به حداقل خواهد رسید.

وی از عدم علاقه منطقه آزاد به تیم داری گفت : نیروی دریایی ارتش از بعد امکانات و جذب بازیکنان سرباز همه گونه همکاری را با باشگاه ملوان انجام داده است ولی منطقه آزاد علاقه‌ای به تیم داری ندارد.
حقوقی که کارکنان منطقه آزاد دریافت می‌کنند را مدیون مردم انزلی هستند و نباید به خاطر پولی که در اختیار باشگاه ملوان قرار می‌دهند بر سر مردم منت بگذارند.

بعد از پایان صحبتهای حاج حسن خسته بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی ، مالک جدید باشگاه ملوان از برنامه های خود در باشگاه ملوان سخن گفت :

*هدفمان صعود به لیگ برتر است

محمد رفیع نیا مالک جدید باشگاه ملوان انزلی نیز در این نشست از عدم دخالت در مسائل فنی گفت و اظهار کرد: صفر تا ۱۰۰ مسائل فنی در اختیار آقای پور غلامی است و جذب و یا عدم جذب بازیکنان به کادر فنی مربوط است.

محمد رفیع نیا با تأکید براینکه هدف ما لیگ برتری شدن تیم پرطرفدار ملوان بندرانزلی است بیان کرد: مدیرعامل باشگاه ملوان به‌زودی معرفی می‌شود و در حال بررسی گزینه‌های مدیرعاملی توسط هیات مدیره‌ای که به‌تازگی معرفی کردیم هستیم.

به دنبال عملیاتی کردن برنامه اقتصادی و درآمدزایی در باشگاه ملوان هستیم.

تنظیم خبر : خشایار همدانی

عکس : یاسین رحمان زاد

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی