این پست در ساعت ۱:۳۲ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۶/۲۸ ارسال شده استنتایج هفته ششم لیگ برتر گیلان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : با انجام هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام گیل، تیم شهرداری بندرانزلی به صدر جدول این مسابقات صعود کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سردار جنگل گوراب زرمیخ و شهرداری بندرانزلی عصر دوشنبه در حساس ترین بازی هفته ششم این مسابقات که عصر دوشنبه به مصاف هم رفتند.
در جریان این دیدار ، تیم فوتبال شهرداری بندرانزلی در یک بازی برتر با نتیجه ۲ بر صفر تیم فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ را شکست داد تا علاوه بر کسب هر سه امتیاز این مسابقه، به صدر جدول این رقابت ها نیز صعود کند.
در دیگر مسابقه حساس هفته ششم لیگ برتر بزرگسالان گیلان نیز ، تیم های فوتبال شهرداری رضوانشهر و دخانیات گیلان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم دخانیات گیلان با یک گل حریفش را مغلوب کرد تا این تیم نیز خود را به صدر جدول نزدیکتر کند.
در سایر بازی های انجام شده از هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر گیلان، تیم هیات فوتبال کوچصفهان با نتیجه یک بر صفر شاهین بندرانزلی را شکست داد و تیم فوتبال ملوان جوان رشت با یک گل تیم میرزا کوچک صومعه سرا را مغلوب کرد.
همچنین تیم فوتبال استقلال رشت با ۲ گل مغلوب تیم فوتبال شهرداری کلاچای شد و دیدار تیم های فوتبال ملوان ب بندرانزلی و مقاومت آستارا نیز ، با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در جدول رده بندی رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام گیل و تا پایان هفته ششم، تیم شهرداری بندرانزلی با کسب ۱۴ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار گرفت ، تیم های فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ و دخانیات گیلان نیز با کسب ۱۳ امتیاز در تعقیب صدرنشین هستند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان جام گیل ، ۱۳ تیم از شهرهای مختلف استان به صورت دوره ای و رفت و برگشت، در یک گروه با هم به رقابت می پردارند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی