این پست در ساعت ۲:۳۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۲۳ ارسال شده است


مهم این است که من در ملوان حضور دارم
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : نادر دست‌نشان درباره دیدار هفته نوزدهم تیمش مقابل اکسین البرز اظهار داشت: قطعاً بازی بسیار سنگینی مقابل اکسین خواهیم داشت. اکسین از تیم‌های بسیار خوب لیگ دسته اول است و از نظر امکانات و مسائل فنی شرایط بسیار خوبی دارد. به طور حتم ما تلاش می‌کنیم این تیم را شکست دهیم.

وی ادامه داد: با تمام مشکلاتی که تیم ما دارد،‌ اما من به بازیکنانم اطمینان دارم. راه پیروز شدن مقابل اکسین را با یک آنالیز خوب در اختیار بازیکنان قرار خواهیم داد و امیدواریم سه امتیاز این مسابقه را در زمین خودمان کسب کنیم.

«با توجه به اختلاف ۱۳ امتیازی که تیم شما تا صدر جدول دارد، آیا امیدوار هستید ملوان در پایان فصل جزو تیم‌های بالانشین جدول باشد؟»، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در پاسخ به این پرسش، گفت: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و ما هم با توجه به این مسئله تمام تلاش‌مان را تا روز آخر انجام خواهیم داد.

دست‌نشان در خصوص شایعاتی که مبنی بر حضور این مربی در تیم‌ خونه‌به‌خونه مطرح می‌شود، تصریح کرد: نه هنوز هیچ صحبت خاصی با من نشده است. از سمت مردم شهر بابل تماس‌های با من گرفته شده و از من درخواست کرده‌اند تا به این شهر بروم،‌ اما من اکنون با ملوان قرارداد دارم و تا زمانی که در این شهر حضور دارم، تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم خواهم کرد.

«از سوی باشگاه خونه‌به‌خونه تماسی با شما گرفته شده است؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: نه به طور رسمی هیچ صحبتی با من نشده، اما پیغام‌هایی به صورت جسته گریخته به دست من رسیده است. اکنون مهم این است که من در ملوان حضور دارم و باید مشکلات این باشگاه حل شود تا خواسته مردم و هواداران این تیم را برآورده کنیم.

دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و اکسین البرز در چهارچوب هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز (یکشنبه) از ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی