این پست در ساعت ۷:۲۷ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۱۳ ارسال شده است


مهم این است که بازیکنان تلاش خود را انجام می‌دادند
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، مازیار زارع مربی تیم فوتبال ملوان پس از تساوی بدون گل مقابل اکسین البرز در نشست خبری گفت: بازیکنان ما همه تلاش خود را انجام دادند و بازی پایاپایی را شاهد بودیم ، هم ما و هم تیم حریف موقعیت گلزنی داشتیم.
تیم اکسین در حد تیم‌های لیگ برتری بود و بازیکنان خوبی دارد. در این مدت ما تلاش کردیم از نظر بدنی روی سرعت بازیکنان کار کنیم. هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ایم. مهم این است که بازیکنان تلاش خود را انجام می‌دادند و با دل و جان بازی کردند. اگر کاستی وجود دارد ایراد از ماست و باید با تمرین نقاط ضعف را برطرف کنیم.

وی در مورد اینکه ملوان در ۲-۳ بازی اخیر در خلق موقعیت دچار مشکل است، اظهار داشت: زمین تختی انزلی اکنون مثل ۱۰ سال قبل که ما بازی می‌کردیم شده است و موضوع دیگر اینکه با اولین بردی که ملوان به دست بیاورد تیم از این شرایط خارج می‌شود. به هر حال باید روی روحیه بازیکنان کار کرد. مهمترین چیز این بود که تک تک بازیکنان تلاش کردند و باید به آن چیزی که ایده‌آل مربیان است برسیم. ما در هر تمرین با هافبک‌ها و مهاجمان روی دروازه‌ها تمرین اختصاصی انجام می‌دهیم ، البته ما به زمان نیاز داریم هرچند بد موقعیتی است و جایی برای اشتباه نداریم ، اما به زمان نیاز داریم تا این موضوع را برطرف کنیم.

مربی ملوان در مورد اینکه با توجه به اینکه ملوان روی زمین بازی می‌کند و زمین انزلی هم ناهموار است می‌توانید در آینده نتیجه بگیرید، گفت: برای من جای سؤال است که چرا این همه بازی در زمین تختی انزلی برگزار می‌شود ، باشگاه زمانی این ورزشگاه را در اختیار می‌گرفت و حتی تمرین روز قبل از بازی را در اینجا انجام نمی‌دادیم ، به خاطر کیفیت زمین ، هر موقع ما توپ را روی زمین آوردیم موقعیت گل خلق کردیم. احمدزاده تاکید دارد که ملوان روی زمین بازی کند. ما به زمان نیاز داریم هر چه جلوتر برویم امیدوارم شرایط تیم بهتر شود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی