این پست در ساعت ۷:۵۴ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۷/۳۰ ارسال شده است


مهم است که از این بحران خارج شویم
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی پژمان نوری کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بعد از تساوی بدون گل مقابل فجر سپاسی گفت: در نیمه اول، بازی پر تحرکی را شاهد نبودیم، در نیمه دوم بازی بهتر شد اما خیلی کار داریم، از اینکه بازیکنان ملوان تمام توانشان را گذاشتند شکی نیست ولی انرژی‌مان به قدری نبود که در زمین خودمان برنده شویم.

وی افزود: به روزهای آینده امید داریم، ما نتوانسته‌ایم هنوز کاری کنیم، روز قبل فقط یک جلسه تمرین داشتیم که در حد ۲۰ دقیقه بود، بعد از آن هم بازیکنان ما در هفته گذشته تمرین مناسبی برای این بازی نداشتند. با توجه به این مشکلاتی که داشتیم خوب بازی کردیم اما به پیروزی نرسیدیم.

نوری در مورد اینکه بسیاری از هواداران امیدوارند با بازگشت شما و مازیار زارع ملوان به روزهای اوجش برگردد، اظهارداشت: این تیم خیلی کار دارد، باید زحمت بکشیم تا تیم به شرایط خوب گذشته‌اش برگردد. مهمترین چیز مسئله روانی است، در ۲۴ ساعت گذشته سعی داشتیم از نظر روحی و روانی شرایط تیم را تغییر بدهیم، وقتی تیم چند باخت می‌آورد یا خوب نتیجه نمی‌گیرد یعنی اینکه بحرانی هست، مهم است که از این بحران خارج شویم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی