این پست در ساعت ۱۰:۲۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۲۴ ارسال شده است


ملوان هرگز چهره یک تیم بازنده را نداشت
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی سارا قمی با اشاره به شکست مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: دو تیم بازی پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند و ملوان هرگز چهره یک تیم بازنده را نداشت.

وی با اذعان به بدشانسی ملوان مقابل سپاهان افزود: موقعیت‌های پرشماری در دیدار مقابل سپاهان از دست دادیم، دو بار دیرک دروازه تیم مهمان را به لرزه درآوردیم و یک موقعیت تک‌به‌تک را هدر دادیم، می‌توانستیم مقابل سپاهان به پیروزی دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه سپاهان تنها دو موقعیت در طول ۹۰ دقیقه خلق کرد بیان کرد: صدرنشین لیگ یکی از این دو موقعیت را به پنالتی تبدیل کرد و توانست تک‌گل مسابقه را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

قمی با اذعان به اینکه لیگ تازه آغاز شده خاطرنشان کرد: ۱۶ مسابقه دیگر در پیش داریم و شکست مقابل سپاهان انگیزه‌مان را برای ادامه لیگ دوچندان کرد، از این شکست درس می‌گیریم و در دیدارهای آتی با استفاده از موقعیت‌هایمان برای پیروزی می‌جنگیم.

وی با بیان اینکه در فصل نقل و انتقالات بازیکنان چهره و شاخص جذب ملوان نشدند بیان کرد: تیمی یکدست و همدل را تشکیل داده‌ایم، بازیکنان در یک سطح هستند و بدون ملی‌پوش به جنگ رقبا می‌رویم، تیم‌های لیگ برتری منتظر ملوانی پرقدرت و مصمم‌تر باشند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی