این پست در ساعت ۸:۱۷ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۲/۰۲ ارسال شده استملوان عشق مردم انزلی است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : نادر دست نشان در مورد دیدار روز دوشنبه با شهرداری ماهشهر گفت: این بازی حساسیت خاصی در جدول لیگ ندارد. شهرداری ماهشهر در لیگ ماندنی شده و ما هم دیگر به لیگ برتر صعود نخواهیم کرد بنابراین مثال بازی هفته گذشته با خونه به خونه استرس زا نیست. امیدوارم که تماشاگران از این مسابقه لذت ببرند.

وی در مورد اینکه فصل آینده با ملوان قرارداد دارد یا نه گفت : انزلی شهر بزرگی است و ملوان هم تیمی پرافتخار ، آرزو دارم در این تیم کار کنم و منشا خیر باشم . من این تیم را از پایه ساختم و در نیم فصل اول خیلی اذیت شدم . هواداران هم بعد از پی بردن به واقعیت های تیم ، همراهی خوبی با ما دارند . اما نمی دانم در این تیم با چه کسی طرف هستم . باید مدیریت ملوان تعیین تکلیف شود . واقعاً نمی خواهم شرمنده ی مردم باشم . در این تیم می مانم ، به شرطی که حمایت لازم از تیم وجود داشته باشد . قراردادم با ملوان تمام است و بقیه داستان دست هواداران و مدیران باشگاه ملوان است. در انزلی به مربی بومی و بازیکن بومی خیلی علاقه دارند و این هم طبیعی است . در این شهر مربیان و بازیکنان قدیمی خوبی هستند و امیدوارم فصل آینده بتوانند در ملوان کار نیمه تمام من را تمام کنند و تیم را به لیگ برتر بیاورند . ملوان تیم دوست داشتنی است و اسم بزرگی در فوتبال ایران دارد. با این حال مشکلات زیادی داشتیم و خدا را شکر می‌کنم که با همه مشکلات تیم را تا رده ششم بالا آوردیم زیرا تیم‌هایی که بضاعت مالی شان مثل ملوان بود همگی کاندیدای سقوط بودند . باور کنید هفته گذشته که با راه آهن بازی داشتیم دیدم تدارکات راه آهن برای بازیکنان موز و میوه و خوراکی‌های مقوی به ورزشگاه آورد اما وضعیت ملوان از راه آهن هم بهتر نبود ! امکانات تیم ما در حد تیم‌های راه آهن، صبای قم و ایرانجوان بوشهر بود ، ملوان با غیرت بازیکنانش، عشق هوادارانش و تدابیر کادرفنی و تلاش مسئولان با این شرایط تا رده ششم جدول بالا آمد شاید اگر بحث کسر ۶ امتیاز و طلب زوران از باشگاه ملوان نبود ، مسئولان می‌توانستند بیشتر به تیم رسیدگی کنند. ملوان عشق مردم انزلی است و طرفداران با آن زندگی می‌کنند. امیدوارم ملوان فصل آینده شرایط بهتری از نظر مالی پیدا کند و تحت پوشش ارگانی قرار بگیرد که خوب حمایت شود.

ما مقابل همه ی تیم ها با تمام توان بازی می کنیم و برای مان فرقی ندارد که شرایط جدولی حریف یا خودمان چیست . ما مردانه بازی می کنیم و برای دفاع از شرافت خودمان به میدان می رویم . من می گویم اگر راه آهن و صبا مقابل ما این گونه بازی می کنند ، مقابل تیم های دیگر نیز با تمام نفرات به میدان بروند . من مقابل تیم شهر خودم با تمام قدرت جنگیدم و یک بر صفر هم بردم ، در حالی که یکی از بزرگ ترین آرزوهایم حضور یک تیم مازندرانی در لیگ برتر است .

دست نشان با تایید وجود تبانی در لیگ یک گفت : وقتی صحنه هایی را می بینی که به تو حس منفی می دهد ، جز تبانی و فوتبال چرک چیزی به ذهنت نمی رسد . من بارها این صحنه ها را دیده ام ولی همه ی افتخارم این است که یک بار هم به چنین ذلتی تن نداده ام .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی