این پست در ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۰۵/۱۷ ارسال شده است


_MG_2488

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (ملوان تنها میزبان پیروز) به سراغ دیدار ملوان بندر انزلی و برق جدید شیراز رفت ،
در۶ دیدار همزمان از هفته اول لیگ دسته یک تیم ملوان تنها میزبان پیروز بود و راه آهن هم با تیمی ناقص به میدان آمد.
به گزارش خبرگزاری فارس، هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول در فصل ۹۷-۹۶ امروز با انجام ۶ بازی همزمان از ساعت ۱۸ آغاز شد. از نکات قابل توجه این بازی‌ها حضور راه آهن با ۱۰ بازیکن در مسابقه بود و این تیم فقط همین تعداد بازیکن داشت.
قرارداد سایر بازیکنان این تیم ثبت نشده بود. فرشید پاداش بازیکن تیم ماهشهر در بازی با راه آهن هت تریک کرد و سه گل زد. شهرداری ماهشهر از لیگ دسته دو به لیگ یک صعود کرده‌ است. تیم راه آهن در حالی از ۱۰ بازیکن استفاده کرد که حتی دروازه‌بان دوم این تیم هم در پستی غیر تخصصی امروز مجبور شد به میدان برود!
در این بازی‌ها به جز ملوان سایر میزبان‌ها شکست خوردند. سه بازی پایانی هفته اول هم از ساعتی دیگر آغاز می‌شود.

خبرگزاری مهر – گروه ورزشی: استارت قو با پیروزی
سوت آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول کشور از ساعت ۱۸ امروز به صدا در آمد و همه تیم‌های حاضر در این مسابقات به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های لیگ دسته اول کشور از ساعت ۱۸ امروز با رقابت ۱۸ تیم آغاز شد و همه تیم های حاضر در این مسابقات چه آنهایی که از مدتها پیش برای این مسابقات برنامه ریزی کرده و بازیکنان خود را گرفته بودند و چه آنهایی که نه مربی داشتند و نه بازیکن به میدان رفتند و نتایج جالبی در هفته نخست این رقابت‌ها به دست آمد.
تیم فوتبال ملوان انزلی نیز در یک بازی نفسگیر در خانه خود با تک گل دقیقه ۳۶ بابک مرادی بر میهمان خود برق جدید شیراز غلبه کرد تا این تیم ریشه دار شمالی نیز کار خود را در لیگ یک با پیروزی آغاز کرده باشد..

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (اولین سه امتیاز شاگردان دست نشان)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
انزلی چی ها موفق شدند در اولین دیدار خود در لیگ دسته اول به پیروزی برسند و سه امتیاز هفته آغازین رقابت ها را به حساب خود واریز کنند
به گزارش “ورزش سه”، ملوانان که در هفته های پایانی فصل قبل از صعود به لیگ برتر بازمانده بودند پس از تغییر کادر فنی و تقویت کادر بازیکنان، دو اردوی آماده سازی پیش فصل برگزار کردند تا با قدرت کامل راهی رقابت های فصل جدید شوند
انزلی چی ها که در جریان بازی های فصل پیش رو، چشم به لیگ برتر دارند در اولین بازی خود به سراغ تیم تازه صعود کرده برق نوین شیراز رفتند، دیداری که در انزلی و ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد و در نهایت با تنها گل تیم میزبان به پایان رسید.
شاگردان دست نشان که از ابتدای بازی میل به دروازه حریف داشتند موقعیت های فراوانی ایجاد کردند و در نهایت موفق شدند پیش از پایان نیمه اول و در دقیقه ۳۶ توسط بابک مرادی به تنها گل خود برسند و دقایقی بعد نیز به عنوان تیم برنده راهی رختکن شوند.

اما بندرنشینان در نیمه دوم، شتاب ابتدای بازی برای گلزنی را نداشتند اما بازهم چشم به گلزنی داشتند و چند بار تا مرز فروپاشی دروازه حریف رفتند اما در نهایت موفق به این کار نشدند، در طرف مقابل شیرازی ها نیز استفاده از ضدحملات را در دستور کار خود داشتند و چند خطر نیز روی دروازه حریف خود ایجاد کردند، خطراتی که در نهایت به نتیجه نرسید تا دو تیم با همان نتیجه پایانی نیمه اول بازی را به اتمام برسانند، نتیجه ای که سه امتیاز برای ملوان داشت.

خبرگزاری ایرنا :
سایت خبرگزاری ایرنا با تیتر (ملوان، لیگ دسته یک فوتبال کشور را با پیروزی در ایستگاه اول آغاز کرد)
ملوان بندرانزلی در برابر تیم نوپای برق نوین شیراز به پیروزی رسید تا دومین حضور متوالی خود در لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) را با پیروزی در ایستگاه نخست، شروع کند.
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در اولین بازی خود در دومین سال متوالی حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) عصر دوشنبه در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف تیم فوتبال برق نوین شیرازی رفت که پس از تاسیس در سال ۱۳۹۴ توانست در سال ۹۵ به لیگ دسته یک کشور صعود کرده و جایگزین تیم برق شیراز شود.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با حجت صدقی، مهدی کربلایی، مهیار زحمتکش، پوریا غلامی، علیرضا محمودی، وحید حیدریه ، ایمان باصفا، پژمان نوری، بابک مرادی ، علی فاطمی و میلاد احمدی و سرمربیگری نادر دست نشان در زمین بازی حضور داشته و تیم میهمان نیز با مهرداد بشاگردی، ابراهیم مرادی ، مجید بهروز برشنه، پوریا زارع، محمدرضا فیروززاده، پوریا آریاکیا، ایمان شوریابی، سعید خردمند، ایمان کیانی ، حمید نوری و وحید جلالی‌نیا به سرمربیگری داود مهابادی وارد میدان مسابقه شد.
قضاوت این دیدار بر عهده ناصر جنگی بود و صابر خوبی ، علیرضا شهری و رضوان سرشار او را در امر قضاوت یاری کردند. ملوانان در این دیدار حسین شنانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته و سایر بازیکنان با نظر سرمربی در این دیدار به میدان رفتند.
بازی در هوایی گرم و آفتابی با دمای ۳۳ درجه و رطوبت ۴۹ درصد برگزار شد. دو سرمربی در ابتدا، با اهدای دسته گل به استقبال یکدیگر رفته و برای هم آرزوی موفقیت کردند.
از حاشیه های قابل توجه این دیدار وضعیت نامناسب ورزشگاه تختی بندر انزلی بود که به دلیل فرسودگی و احتمال خطر برای هواداران و تماشاگران این بازی از سکوهای پشت نیمکت ذخیره میزبان، میهمان و سکوهای زیر اسکوربورد و همچنین سکوهای قوس کنار سکوی شماره ۱۰ اجازه استفاده داده شد و بقیه سکوها با داربست مسدود و استفاده از آن ممنوع اعلام شد.
بازی در نیمه اول با حملات ملوانان بر روی دروازه تیم حریف آغاز شد که در نهایت باعث شد تا ملوان بندر انزلی در دقیقه ۳۵ بازی با ضربه بابک مرادی به گل برتری این مسابقه دست یابد .
پس از به ثمر رسیدن این گل ، برق نوین شیراز حملات همه جانبه خود را بر روی دروازه ملوانان آغاز کرد اما این حملات بی نتیجه ماند و بازی در نیمه اول، با تک گل ملوان بندر انزلی به پایان رسید.
تیم برق نوین شیراز در نیمه دوم برای دست یافتن به گل تساوی، بازی هجومی را در دستور کار بازیکنانش قرار داد و از جناحین بر روی دروازه ملوانان فشار آورد و از سوی دیگر بازیکنان ملوان نیز با استفاده از ضد حملات سعی در به ثمر رساندن گل های بیشتری داشتند که تلاش بازیکنان هر دو تیم بی نتیجه ماند و مسابقه با همان تک گل دقیقه ۳۵ بابک مرادی به پایان رسید تا ملوانان دومین حضور متوالی خود در لیگ دسته یک فوتبال کشور را با پیروزی آغاز کنند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از کسب این پیروزی شیرین در هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) ، دوشنبه آینده ۲۳ مردادماه جاری در ورزشگاه انقلاب کرج، میهمان تیم اکسین البرز است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی