این پست در ساعت ۷:۱۵ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۵ ارسال شده است


_MG_2770

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (حذف خانگی ملوان مقابل استقلال خوزستان ) به سراغ دیدار ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان رفت ،
در دو دیدار همزمان از مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال تیم ملوان در خانه مقابل استقلال خوزستان شکست خورد و حذف شد و یک بازی هم به وقت اضافه کشیده شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، از ساعت ۱۴ دو بازی از مرحله یک هشتم جام حذفی در شهرهای بندر انزلی و بابل آغاز شد . در انزلی تیم دسته اولی ملوان مقابل تیم لیگ برتری استقلال خوزستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. ملوان یکی از تیم‌های پرافتخار در جام حذفی است که در این فصل ناکام بزرگ مسابقات شد.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (با شکست ملوان در انزلی؛
استقلال خوزستان به جمع ۸ تیم برتر حذفی رسید)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
آبی های خوزستانی با دو گل ملوان را خارج از خانه شکست دادند.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال خوزستان با نتیجه دو بر صفر موفق شد ملوان انزلی را شکست دهد تا به جمع ۸ تیم برتر جام حذفی راه پیدا کند.

این دیدار در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و هر دو تیم با وجود چند موقعیت نصف و نیمه نتوانستند به گل دست پیدا کنند. استقلال خوزستان نیمه دوم را نسبت به تیم حریف بهتر آغاز کرد و کلودیو جونیر بازیکن تازه وارد این تیم دو مرتبه دروازه حریف را باز کرد تا استقلال خوزستان برد با ارزشی را خارج از خانه کسب کند.

آبی های خوزستانی هر چند در لیگ شرایط مطلوبی ندارند اما تیم ویسی با حضور در جمع ۸ تیم برتر در جام حذفی، نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی