این پست در ساعت ۲:۲۴ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۱۹ ارسال شده است


photo_2017-09-10_01-43-51

ملوان در رسانه پنج

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر ( پایان “الگیلانو” با برتری ملوانی‌ها مقابل سپیدرود رشت) به سراغ دیدار سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی رفت ،
دیدار تیم‌های فوتبال سپید رود رشت و ملوان بندرانزلی از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران امروز با برتری به سود ملوان به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی از سری رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند که پژمان نوری بازیکن تیم ملوان بندرانزلی در دقیقه ۳۲ دروازه سپید رود را باز کردند.
این دیدار در نیمه دوم تا دقیقه ۸۸ در حالی به سود ملوان پیگیری می‌شد که حسین ابراهیمی در دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی دروازه ملوان را باز کرد تا این دیدار در وقت قانونی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.
این دیدار در وقت اضافی در حالی پیگیری می‌شد که بابک مرادی در دقیقه ۹۸ از روی نقطه پنالتی دروازه سپید رود رشت را باز کرد و بازی دوباره به سود ملوان رقم خورد. در ادامه این دیدار محمدرضا نقدی پور در دقیقه ۱۱۴ دروازه سپید رود رشت را باز کرد و این دیدار به سود ملوان با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.
سیدمهدی سید علی
علیرضا ایلدروم، رحیم شاهین، سعاد وفاپیشه
پژمان نوری از ملوان(۳۲دقیقه)و حسین ابراهیمی از سپید رود(۸۸)، بابک مرادیاز ملوان(۹۸) و محمدرضا نقدی پور از ملوان(۱۱۴ دقیقه)
امین جهان کهن از ملوان بندرانزلی دقیقه ۲۱، پژمان نوری از ملوان بندرانزلی در دقیقه ۳۸، سیدهادی موسوی از سپیدرود رشت در دقیقه ۴۲، حسین کعبی دقیقه ۱۰۲ از سپیدرود رشت و شهریار مقانلو در دقیق ۱۱۸ از ملوان بندرانزلی

خبرگزاری مهر – گروه ورزشی: نبرد داغ شمالی‌ها را ملوان برد/ سپیدرود هم به جمع ناکامان پیوست
دربی حساس تیم های شمالی سپیدرود و ملوان در رقابت های جام حذفی با برتری انزلی چی ها به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور شامگاه امروز شنبه تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری ۳ بر یک ملوان به پایان رسید.
تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه مساوی یک – یک رسید و کار به دو وقت‌ اضافه ۱۵ دقیقه‌ای کشید. در وقت اضافه نخست تیم ملوان توانست از روی نقطه پنالتی به گل دوم خود رسیده و در لحظات پایانی بازی نیز گل سوم را وارد دروازه سپیدرود کرد.
پژمان نوری در دقیقه ۳۳، بابک مرادی در دقیقه ۹۸ از روی نقطه پنالتی و محمدرضا نقدی‌پور در دقیقه ۱۱۴ برای ملوان گل زدند و حسین ابراهیمی در دقیقه ۸۸ تک گل سپیدرود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
با این نتیجه تیم های لیگ برتری رکوردی عجیب را از خود برجای گذاشتند و در همین مرحله اول حضورشان از دور مسابقات کنار رفتند. سپاهان و ذوب آهن اصفهان، پارس جنوبی جم، پیکان تهران، سایپا و پدیده تیم هایی هستند که از دور رقابت های حذفی کنار رفتند.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (سپیدرود ١ ملوان ٣؛ بندرنشینان فاتح ال گیلانو )پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
شاگردان نادر دست نشان موفق شدند پس از ١٢٠ دقیقه با حساب سه بر یک از سد حریف خود بگذرند و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برسند.
به گزارش “ورزش سه”، از بازی های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، تیم های ملوان و سپیدرود یکی از حساس ترین دیدارها را برگزار خواهند کرد، دیداری که باز هم کری بین هواداران دو تیم گیلانی را داغ کرده بود.
*از ساعاتی پیش از آغاز دیدار، هواداران سپیدرودی خود را به ورزشگاه عضدی کشاندند.
*بلیت فروشی این دیدار از ساعت ١۴ آغاز شد.
*به دلیل آنچه عدم امنیت سکوهای ورزشگاه عضدی عنوان می شود سکوهای زیادی خالی مانده و به همین دلیل هواداران نمی توانند به آن قسمت راه پیدا کنند.
*پس از باز شدن درب ورزشگاه هواداران حاضر، خیلی سریع سکوها را اشغال کردند.
*به دلیل کمبود جا تعداد زیادی از هواداران در کنار فنس ها ایستاده به تماشای بازی پرداختند.
*بازی راس ساعت ١٨ آغاز شد.
*در دقیقه سیزدهم بازی و به دلیل مصدومیت مهاجم ملوانان بازی برای دقایقی متوقف شد.
*هادی تأمینی، بازیکن – مربی سپیدرودی ها که سابقه بازی در انزلی را دارد از روی سکوها این بازی را تماشا میکند.
*حسین کعبی و پژمان نوری، کاپیتان های دو تیم هستند که سال ها سابقه حضور در تیم ملی را در کارنامه خود دارند و در این دیدار نیز از ابتدا به میدان رفتند و هر دو بازیکن را می توان از بهترین های نیمه اول دانست.

خبرگزاری ایسنا :
سایت خبرگزاری ایسنا با تیتر (برد شیرین ملوان برابر سپید رود در داربی گیلان)
ملوان بندر انزلی توانست رقیب سنتی خود یعنی سپیدرود رشت را در وقت های اضافه شکست دهد.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران با برگزاری داربی گیلان میان تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۸:۱۰ در ورزشگاه عضدی رشت پیگیری شد. این دیدار حساس برای هوادران هر دو تیم، در وقت های معمول بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا بازی راهی وقت های اضافه شود.
در نیمه نخست وقت های اضافه، ملوان صاحب یک ضربه پنالتی شد که آن را تبدیل به گل کرد و در نیمه دوم وقت های اضافه هم گل سوم را به ثمر رساند تا بازی با پیروزی سه بر یک شاگردان نادر دست نشان خاتمه یابد. ملوان با این برد راهی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شد.
برای ملوان، پژمان نوری (۳۲)، بابک مردای (۹۸ پنالتی) و محمدرضا نقدی پور (۱۱۴) گلزنی کردند. برای سپیدرود نیز حسین ابراهیمی (۸۸ پنالتی) موفق به گلزنی شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی