این پست در ساعت ۱۰:۴۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۱۸ ارسال شده است


photo_2017-10-10_20-37-56

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (بازگشت مسجدسلیمان به صدر در لحظات پایانی/یک‌امتیاز آلومینیوم از بوشهر) به سراغ دیدار نفت مسجد سلیمان و ملوان بندر انزلی رفت ،
نفت مسجد سلیمان با تساوی خانگی در لحظات پایانی مقابل ملوان به صدر بازگشت.
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته هشتم لیگ دسته اول از ساعت ۱۷ و ۱۷ و ۱۵ دقیقه دو دیدار برگزار شد.

در دیدار اول ایرانجوان در بوشهر به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این مصاف با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت تا شاگردان بصیری دست خالی بوشهر را ترک نکنند.

در دومین دیدار که یک ربع دیرتر برگزار شد نفت مسجد سلیمان که به دنبال برگشت به صدر بود به مصاف ملوان رفت و در خانه در حالی که تا دقایق پایانی متحمل شکست شده بود با دبل میداوودی به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و به صدر برگشت.

در جدول لیگ دسته اول مسجد سلیمان با۱۷ امتیاز در مکان اول قرار گرفت.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (صدرنشینی مسجد سلیمان با درخشش میداودی)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
نفت مسجد سلیمان با دو گل میداودی در دقایق پایانی ضمن فرار از باخت خانگی، صدرنشین لیگ یک باقی ماند.

به گزارش “ورزش سه”، نفت مسجد سلیمان در دیداری حساس و پرگل موفق شد باخت ۲ بر صفر مقابل ملوان را به تساوی بکشاند تا همچنان صدرنشین لیگ یک باقی بماند.

در حالی که ملوان با دو گل پژمان نوری (۱۷) و حسین قنبری (۴۲) از میزبان خود پیش افتاده بود، شاگردان محمود فکری دست به کار بزرگی زدند و بازگشتی جانانه به بازی را تجربه کردند. آنها با درخشش میلاد میداودی مهاجم کارکشته خود طی ۵ دقیقه ۲ گل به ثمر رساندند تا ضمن به تساوی کشیدن بازی و فرار از باخت خانگی همچنان صدرنشین لیگ باقی بمانند. میداودی در دقایق ۸۳ و ۸۸ دو گل به ثمر رساند تا فرشته نجات تیمش باشد. با این نتیجه ملوان با همان ۹ امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی