این پست در ساعت ۱۰:۳۴ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۲۷ ارسال شده است


21

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر ( توقف ۳ تیم اول جدول) به سراغ دیدار ملوان بندر انزلی و مس کرمان رفت ،
در ابتدای هفته پنجم لیگ دسته اول تیم‌های اول و دوم جدول متوقف شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس، ۶ بازی هفته پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۷ آغاز شد. در این بازی‌ها نفت مسجد سلیمان صدرنشین لیگ در اراک متوقف شد این در حالی بود که نفت تا دقیقه ۹۰ بازی را باخته بود و مس کرمان تیم دوم جدول شکست خورد تا رقابت در صدر جدول حساس‌تر و فشرده‌تر شود.

خونه به خونه هم در خانه در دقیقه ۹۰ بازی برده را با شکست عوض کرد. فجر سپاسی در دقیقه ۹۰ و ۹۴ گل‌های برتری را به ثمر رساند تا خونه به خونه با جواد نکونام باخت را تجربه کند.
خبرگزاری تسنیم: برد ملوان در دیداری نفس‌گیر و کسب نخستین امتیاز راه‌آهن
ملوان انزلی تا دقیقه ۵۷ از مس با دو گل پیش بود، اما تیم نارنجی‌پوش به بازی برگشت و توانست این نتیجه را جبران کند. این بازگشت مس اما نیمه‌کاره ماند و ملوانان در دقیقه ۷۵ گل پیروزی را به ثمر رساندند.
خونه‌به‌خونه هم در حالی که تا دقیقه ۹۰ از فجر پیش بود، شکست تلخی را در بابل مقابل شاگردان علی کلانتری متحمل شد. راه‌آهن بدون امتیاز هم به نخستین امتیاز فصل خود رسید، هرچند این تک امتیاز به صعود این تیم از قعر جدول کمکی نکرد.
ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (شکست ناپذیری انزلی چی ها در بندر)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
شاگردان نادر دست نشان موفق شدند دیدار هفته پنجم را برابر تیم مدعی مس کرمان با نتیجه سه بر دو به سود خود به پایان برسانند.
به گزارش “ورزش سه”، ملوانان در سومین بازی خانگی خود در لیگ دسته اول توانستند به دومین پیروزی برسند و خود را به نیمه بالایی جدول رده بندی برسانند. آنها ابتدا در نیمه اول توانستند با دو گل از حریف خود پیش بیفتند و احتمال پیروزی خود در این بازی را بالا ببرند. صائب محبی در دقیقه ۹ و بابک مرادی در دقیقه ۳۶ از روی نقطه پنالتی گل های نیمه اول این دیدار را به ثمر رساندند.

ملوانی ها پس از آغاز نیمه دوم نیز توانستند با ترتیب دادن چند حمله پیاپی دروازه مس را هدف بگیرند و فاصله کمی تا به ثمر رساندن گل سوم داشته باشند؛ اما این اتفاق نیفتاد. در اواسط این نیمه مسی ها کمی پیش کشیدند و توانستند به اولین گل خود دست پیدا کنند. آنها پس از این اتفاق و خیلی زود دومین گل را وارد دروازه انزلی چی ها کردند تا بازگشتی رویایی داشته باشند و بازی را به تساوی بکشانند. یاسر فیضی در دقیقه ۵۷ و مقداد اکبرخواه در دقیقه ۶۰ دو گل تیم مس کرمان را به ثمر رساندند و این تیم را به بازی برگرداندند.

پس از این اتفاق بازهم ملوانان راه دروازه تیم مهمان را در پیش گرفتند و پس از چند حمله ای که روی دروازه این تیم داشتند در دقیقه ۷۵ توسط شهریار مقانلو گل سوم را وارد دروازه حریف کردند تا بازهم بازی را به سود خود کنند. پس از این اتفاق نیز دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا در نهایت با همین نتیجه سه بر دو ملوانان بتوانند در سومین بازی خانگی خود باز هم با امتیاز زمین را ترک کنند.

آنها با این پیروزی ۸ امتیازی شدند تا خود را به نیمه بالایی جدول رده بندی برسانند و در طرف دیگر مسی ها که در چهار بازی ابتدایی نتایج خوبی به دست آورده بودند کماکان ۱۰ امتیازی باقی ماندند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی