این پست در ساعت ۷:۰۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۱۶ ارسال شده است


photo_2017-11-07_18-40-14

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (ملوان در شیراز نقره‌داغ شد) به سراغ دیدار فجر سپاسی و ملوان بندر انزلی رفت ،
تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۲ گل ملوان بندرانزلی را بدرقه کرد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس از شیراز، در هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه حافظیه به مصاف یکدیگر رفتند.

فجری‌ها در نیمه نخست، بازی چندان خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند تا تیم ملوان از فرصت‌‌های پیش آمده نهایت استفاده را برده و بتواند در این نیمه توسط بابک مرادی به گل برسد.

اما شاگردان کلانتری در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند موقعیت گل نیز خلق کردند که در نهایت در دقیقه ۶۰ توسط شاهین مجیدی از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.

مزد برتری فجری‌ها در نیمه دوم در دقیقه ۹۰ ثمر داد و در یک موقعیت خوب توسط ابوذر صفرزاده گل برتری این تیم رقم خورد تا این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود زردپوشان شیرازی به پایان برسد.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (لیگ‎یک/ پیروزی ارزشمند فجر در ثانیه‌های پایانی)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با پذیرش شکست ۲ بر ۱ مقابل فجرسپاسی به نتایج ضعیف دور از خانه ادامه داد.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از دیدارهای هفته دوازدهم رقابت های لیگ یگ به دیدار دو تیم فجرسپاسی شیراز و ملوان بندرانزلی اختصاص داشت که در پایان این شاگردان علی کلانتری بودند که امتیازات کامل مسابقه را کسب کردند.
گل اول این دیدار را بابک مرادی در دقیقه ۳۸ برای ملوانی ها به ثمر رساند، اما در نیمه دوم شاهین مجیدی در دقیقه ۶۳ و از روی نقطه پنالتی حساب کار را به تساوی کشاند و در ادامه ابوذر صفرزاده با گلزنی در دقیقه ۹۳ شکست ناباورانه ای را به شاگردان نادر دست نشان تحمیل کرد؛ تیمی که در دیدارهای بیرون خانه بیشتر برای کسب تساوی به میدان می رود؛ ولی در مقابل فجرسپاسی و در شرایطی که تنها چند ثانیه برای رسیدن به مقصود خود فاصله داشت، با دریافت گل در دقیقه ۹۳ دست خالی از شیراز به گیلان باز خواهد گشت.
با این پیروزی فجری ها ۱۸ امتیازی شدند و حالا بیشتر از گذشته امیدوار به رسیدن به رتبه های بالایی جدول هستند و در سوی دیگر تیم ملوان با یک بازی کمتر ۱۶ امتیازی است و فاصله ای ۹ امتیازی با صدر جدول پیش از برگزاری دیدار نفت مسجد سلیمان صدرنشین رقابت ها برابر مس کرمان دارد و باید امیدوار باشد با شکست شاگردان محمود فکری اختلاف قوهای سپید انزلی با صدر جدول بیشتر از این نشود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی