این پست در ساعت ۱۰:۳۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۲۹ ارسال شده است


20

در این بخش خلاصه آن چیزی که رسانه های مختلف کشور پیرامون ملوان منتشر کرده اند در اختیار شما مخاطبین گرامی این پایگاه اطلاع رسانی قرار دهیم ، با ما همراه باشید :
خبرگزاری فارس :
خبرگزاری فارس با تیتر (توقف ملوان مقابل ایرانجوان بوشهر ) به سراغ دیدار ایرانجوان بوشهر و ملوان بندر انزلی رفت ،
تیم فوتبال ملوان انزلی در بوشهر مقابل ایرانجوان متوقف شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته دهم لیگ دسته اول تیم ملوان در بوشهر به مصاف تیم ایرانجوان بوشهر رفت که این بازی با نتیجه به پایان رسید. بابک مرادی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۰ گل اول بازی را به ثمر رساند و اویس کرد جهان در دقیقه ۵۹ گل مساوی ایرانجوان بوشهر را به ثمر رساند.

با این نتیجه ایرانجوان همچنان در رده شانزدهم باقی ماند و ملوان هم در رده دهم است.

ورزش ۳ :
سایت ورزش ۳ با تیتری تحت عنوان (لیگ یک/ شاگردان دست نشان در جایگاه دهم)پرداخت ، در خبر منتشر شده آمده است :
ایران جوان و ملوان با تساوی یک بر یک و تقسیم امتیازات، هفته دهم لیگ دسته اول را به پایان رساندند.
به گزارش “ورزش سه”، در هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول عصر امروز ایران جوان بوشهر میزبان ملوان بندرانزلی بود که دیدار دو تیم در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. هر دو گل این دیدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تا شاگردان نادر دست نشان با یک امتیاز بوشهر را ترک کنند.
ملوانی ها که نیمه اول را با تک گل بابک مرادی برنده به رختکن رفته بودند، در ادامه بازی نتوانستند از تک گل خود محافظت کنند. اویس کردجهان نیز در دقیقه ۵۹ از روی نقطه پنالتی گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند تا دو تیم به لطف ضربات پنالتی شان یک امتیاز از این بازی کسب کنند.
با این نتیجه ملوان ۱۳ امتیازی شد و در حالی در جایگاه دهم قرار گرفت که یک بازی کمتر انجام داده است. ایران جوان بوشهر نیز با یک امتیاز امروز ۷ امتیازی شد و در همان رده شانزدهم باقی ماند.
هفته آینده ملوان بندرانزلی میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود و ایران جوان بوشهر مهمان تیم قعر جدولی راه آهن است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی