این پست در ساعت ۳:۱۵ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۲۱ ارسال شده است


دکتر میلاد رفیع نیا : ملوان از عملکرد داوران ضربه جدی خورده است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، تیم فوتبال ملوان در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ دسته اول جام آزادگان روز یکشنبه بیستم آبان ماه میهمان تیم فوتبال بادران تهران بود که متاسفانه برای چندمین بار از نحوه قضاوت داوران در لیگ دسته اول متضرر شد.
دکتر میلاد رفیع نیا مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در این خصوص عنوان داشت:

باشگاه ملوان همواره احترام به همه ارکان فوتبال را وظیفه خود دانسته است و همیشه بر حفظ حرمتها تاکید دارد اما در بعضی از بازی های لیگ دسته اول اتفاقاتی رقم می خورد که چاری ای جز داد خواهی باقی نمی ماند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ابتدای فصل جاری تا به امروز از عملکرد برخی داوران و اشتباهات آنها متضرر شده است و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.
در دیدار ملوان و بادران تهران نیز تیم فوتبال ملوان از عملکرد داور ضربه جدی خورده است و نادیده گرفته شدن خطای هند واضح مدافع بادران در نتیجه نهایی این دیدار تاثیر مستقیم داشته است.
هفته گذشته نیز در بازی مقابل شهرداری تبریز به شدت از اشتباه داوری متضرر شدیم که در کمال تعجب همان داوری که در تبریز با اشتباهات خود باعث شکست تیم فوتبال ملوان مقابل شهرداری تبریز شد در این دیدار از سوی کمیته داوران به عنوان داور چهارم برگزیده شده بود !

متاسفانه اشتباهات داوری بر علیه ملوان برای چندمین بار در طی فصل جاری تکرار شده است و باشگاه ملوان نیز دفاع از حق تضییع شده این تیم ریشه دار و مردمی را حق خود می داند و در همین خصوص محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان نیز پس از دیدار برابر بادران تهران به دلیل وضوح هند پنالتی اعلام نشده در مصاحبه پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد.
باشگاه مظلوم ملوان بندرانزلی برای چندمین بار متوالی از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران از تکرار این اشتباهات جلوگیری نماید تا در ادامه مسابقات لیگ حقوق تیمها ضایع نشود.
مدیرعامل ملوان در پایان ضمن تقدیر از زحمات اعضای کادر فنی ، بازیکنان و هواداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا از شرایط کنونی خارج شویم و امیدوارم با تلاش بیش از پیش این مجموعه بزودی شاهد موفقیت های قوی سپید باشیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی