این پست در ساعت ۹:۵۵ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۵/۱۷ ارسال شده است


رقابت های فوتبال لیگ برتر قهرمانی جوانان استان گیلان از عصر دوشنبه با انجام سه مسابقه برگزار شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، در این دوره از رقابت ها، ۱۲ تیم از شهرهای مختلف گیلان به صورت دوره ای در یک گروه ، به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
در آغاز این رقابت ها و در بازی های انجام شده از هفته اول، تیم های فوتبال جوانان کیانمهر رشت و شهرداری تولم شهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال جوانان کیانمهر رشت با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده این رقابت ها، تیم های فوتبال جوانان سرخ پوشان لاهیجان و شهدای نویر بندرانزلی مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهدای نویر انزلی با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را مغلوب کرد.
در دیگر بازی برگزار شده نیز ، تیم های فوتبال جوانان شهرداری ماسال و نصر رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال جوانان نصر رشت با یک گل برابر حریف خود به برتری دست یافت.
طبق برنامه اعلام شده در ادامه هفته اول این مسابقات نیز ، تیم های فوتبال جوانان شهرداری فومن و ملوان جوان رشت به مصاف هم می روند، تیم های فوتبال جوانان شهرداری و سرخپوشان رشت مقابل هم قرار می گیرند و در آخرین بازی هفته اول نیز ، تیم های فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی و سپیدرود رشت رو در روی هم قرار می گیرند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی