این پست در ساعت ۱۰:۱۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۲۴ ارسال شده است


مسئولان باید برای پیشرفت تیم کمک کنند
به گزارش” سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی “، مازیار زارع در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی و نود ارومیه در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی اظهار داشت : بازیکنان ملوان بندرانزلی در بازی مقابل نود ارومیه بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

مربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه می‌توانستیم تعداد گل‌های بیشتری را وارد دروازه تیم نود ارومیه کنیم تصریح کرد : مقداری از مطالبات بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی پیش از بازی پرداخت شد.

یکی از مشکلات تیم ملوان بندرانزلی چمن ورزشگاه تختی است که بر روی عملکرد تیم ثاتیرگذار است بازیکنان ملوان از قابلیت مناسبی در زمینه بازی بر روی زمین برخوردار هستند بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی بعد از زدن ۲ گل می‌خواستند گل دریافت نکنند که این باعث افت کیفیت بازی در نیمه دوم شد.

ملوان بندرانزلی با پیروزی به تعطیلات نیم فصل نخست می‌رود و مسئولان باید برای پیشرفت تیم کمک کنند. تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی به عنوان سرباز در تیم بازی می‌کنند.

زارع با اشاره به اینکه تیم ملوان بندرانزلی تا زمانی‌که پنجره نقل و انتقالات باز نشود نمی‌تواند بازیکن جدیدی را جذب کند گفت : مدیر باشگاه و فرماندار بندرانزلی پیگیر ماجرای نقل و انتقالات ملوان هستند.

 

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی