این پست در ساعت ۲:۴۹ ب.ظ و تاریخ ۹۴/۱۰/۲۶ ارسال شده است


IMG_4335

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی از نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان در شرایطی برگزار شد که بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و ازنا به دلیل شرایط جوی و فضای نامطلوب زمین  با تاخیر چند ساعته مواجه شد. مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این باره اظهار داشت: ای کاش لیگ برتر فوتبال بانوان را هم جدی می‌گرفتند و کمی هم به برگزاری مناسب لیگ بانوان فکر می‌کردند.

وی ادامه داد: ما در شرایطی در ازنا به مصاف تیم نگین اشترانکوه  ازنا رفتیم که هوا بسیار سرد و زمین هم پوشیده از برف بود. برای این که زمین را برای بازی آماده کنند روی آن نمک پاشیدند و بازی ساعت ۱۰ صبح با تاخیر برگزار شد. در این فاصله زمانی نیز بازیکنان دو تیم در یک اتاق بسیار سرد قرار گرفتند. واقعا تیم ازنا مظلوم است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان اظهار داشت: ساعت ۶ صبح مسیر ۴۰ کیلومتری را به مقصد محل برگزاری مسابقه طی کردیم تا راس ساعت بتوانیم بازی خود را برگزار کنیم اما زمانی که رسیدیم گفتند شرایط برای بازی مهیا نیست. به نظر می‌رسد مهندسی دقیقی برای برگزاری لیگ برتر فوتبال بانوان وجود ندارد.

ایراندوست افزود: به نظرم سازمان لیگ و دست‌اندرکاران باید توجه بیشتری به زمان مسابقات بیندازند. در این فصل سرما بازی را نمی‌توان ساعت ۱۰ صبح برگزار کرد اما چون لیگ بانوان است خیلی به این موضوع توجه نمی‌کنند.

وی یادآورشد: در خلال بازی دو بازیکن تیم ازنا با آسیب‌دیدگی جدی روبرو شدند، برای این که شرایط برای بازی فراهم نبود. حتی ناظر بازی هم این موضوع را تایید کرد اما چاره‌ای نداششتیم و نمی‌توانستیم بازی را لغو کنیم. سازمان لیگ هم چاره‌ای ندارد و باید بازی‌ها را برگزار کند.

به گزارش تسنیم، در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان دو تیم اشترانکوه ازنا و ملوان بندر انزلی به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی شاگردان ایراندوست با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیدند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی