این پست در ساعت ۱:۲۹ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۰۱ ارسال شده است


سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با اشاره به پیروزی پرگل مقابل آذرخش گفت: پیروزی مقابل آذرخش شروعی دوباره برای تیممان است و هدفی جز کسب سکو نداریم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : مریم ایران‌دوست با اشاره به پیروزی پرگل ملوان مقابل میزبان خود اظهار کرد: بازیکنان پس از کسب یک امتیاز در دو دیدار ابتدایی لیگ، از عطش بالایی برای کسب پیروزی برخوردار بودند و با زدن هشت گل به آذرخش تهران توانستیم از نام ملوان به‌خوبی دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه دیدار مقابل آذرخش برایمان شروعی دوباره در لیگ است بیان کرد: پیروزی مقابل آذرخش در خانه حریف نشان داد که توانایی‌های بالایی داریم، در این دیدار تیم حریف حتی یک موقعیت هم خلق نکرد و این نشان از قدرت بالای تیممان دارد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان با اذعان به اینکه قرعه سختی در دو هفته ابتدایی نصیب این تیم شد افزود: پیروزی پرگل مقابل آذرخش سبب شد خستگی از تن بازیکنان درآید و در ادامه لیگ باقدرت بیشتری به مصاف حریف برویم، ملوان پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر، هدفی جز کسب سکو ندارد.

ایران‌دوست حضور هواداران ملوان در بازی مقابل آذرخش را وصف‌ناپذیر توصیف کرد و گفت: در هیچ‌یک از بازی‌های لیگ تنها نبودیم و هواداران در هر سه دیدار ابتدایی لیگ به‌خوبی از ملوان حمایت کردند، بیش از ۲۰۰ تن از هوادارانمان از استان‌های گیلان، البرز و تهران در این دیدار حضور داشتند و این سه امتیاز را به هوادارانمان تقدیم می‌کنیم.

وی با اذعان به اینکه ملوان روی غلتک پیروزی افتاده است خاطرنشان کرد: بازیکنان در سه دیدار گذشته تلاش وافری داشته‌اند و در هر سه دیدار با تمام وجود جنگیدند، در دیدار هفته آتی مقابل سپیدار قائم‌شهر برای پیروزی به میدان می‌رویم و با پیروزی در دربی شمال، هوادارانمان را شادمان می‌کنیم.

تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان مقابل میزبان خود آذرخش تهران به پیروزی هشت بر صفر دست‌یافت و با کسب چهار امتیاز به رده ششم جدول صعود کرد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی