این پست در ساعت ۲:۰۳ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۴/۰۹ ارسال شده است


قهرمانی تیم بسکتبال ملوان نیروی دریایی
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی تیم بسکتبال ملوان نیروی دریایی بندرانزلی پس از گذشت پنج سال به مقام قهرمانی لیگ برتر گیلان رسید و به مسابقات کشوری صعود کرد.
بر پایه این گزارش تیم بسکتبال ملوان نیروی دریایی انزلی عصر روز جمعه هشتم تیر ماه در سالن شش هزار نفری شهر رشت میهمان تیم بسکتبال درفک رشت بود که در پایان یک جدال بسیار سخت و نفس گیر موفق شد با نتیجه ۹۳ بر ۸۹ میزبان خود را مغلوب نماید و به مقام قهرمانی لیگ برتر گیلان دست پیدا کند.
سرو قامتان تیم بسکتبال ملوان در این دیدار بسیار حساس تا هشت ثانیه به پایان بازی از حریف خود پیش بودند اما تیم میزبان از یک لحظه غفلت بازیکنان تیم ملوان استفاده کردند و در وقتهای قانونی بازی را به تساوی ۷۸ بر ۷۸ رساندند تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.
اما بازیکنان جوان و غیرتمند تیم بسکتبال ملوان در ۵ دقیقه وقتهای اضافه این دیدار نیز با درایت محمد علی رضا زاده سرمربی جوان و دوست داشتنی تیم بسکتبال ملوان موفق شدند بازی را با نتیجه ۹۳ بر ۸۹ به سود خود به پایان برسانند و پس از ۵ سال جام قهرمانی لیگ برتر بسکتبال را به انزلی بازگردانند.
شایان ذکر است آقایان و بانوان هوادار تیم ملوان با حضور گسترده در سالن شش هزاری نفری شهر رشت برای بازیکنان جوان تیم ملوان سنگ تمام گذاشتند و یکی از عوامل اصلی این پیروزی ارزشمند بودند.
بازیکنان تیم بسکتبال ملوان :
ارسلان جعفری – میراث کشتکار ( کاپیتان ) – مهرداد مظفری – مهرشاد مظفری – پویان ممدوحی – آرمین موسوی – شهاب رضائیان – مصطفی عبد الوند – مهیار خوشکنار – آریا بنیانی – مجتبی گیلان نژاد – مهران جعفری – آرمان جعفری – سعید گلیجانی و میلاد حسین پور

مدیر فنی : حمید گیلزاد
سرمربی : محمد علی رضا زاده
آنالیزور : علی درخشان
ریس هیئت : سهراب گیلان نژاد
حامی مالی : نادر راستکردار

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی