این پست در ساعت ۳:۵۰ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۴/۰۸ ارسال شده است


فراخوان باشگاه ملوان برای تست گیری در تیم امید
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی ، تیم امید ملوان بندرانزلی برای تکمیل کادر بازیکنان تیم های پایه و شناسایی استعدادهای فوتبال ، از چهرها و بازیکنان مستعد برای حضور در تست فنی دعوت بعمل می آورد.

بازیکنان واجد شرایط برای حضور در تست تیم فوتبال امید ملوان بندرانزلی – متولدین ۷۶/۱۰/۱۱  می باشند.

زمان تست گیری تیم فوتبال امید ملوان بندرانزلی روز دوشنبه مورخ ۱۱ / ۴ / ۹۷ از ساعت ۱۶ در زمین مجموعه توریستی هتل سفیدکنار می باشد.

به همراه داشتن کارت بازی فصل گذشته ، فتوکپی کارت ملی و فتوکپی کارت بیمه سال ۹۷ برای شرکت کنندگان در تست الزامی می باشد و در صورت عدم همراه داشتن کارت بیمه تحت هیچ شرایطی از شرکت کنندگان تست بعمل نخواهد آمد.

متقاضیان و علاقمندان واجد شرایط می توانند تا روز دوشنبه یازدهم تیر ماه با در دست داشتن فتوکپی کارت ملی یا شناسنامه و فتوکپی کارت بیمه سال ۹۷ در دفتر باشگاه ملوان بندرانزلی برای حضور در تست فنی ثبت نام بعمل آورند .

پر کردن فرم ثبت نام در دفتر باشگاه الزامی می باشد.

حضور بازیکنان فصل گذشته تیم امید ملوان که در فصل جدید نیز مشمول حضور در تیم امید ملوان می باشند و همچنین بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال جوانان ملوان که در این فصل از نظر شرایط سنی مشمول حضور در تیم فوتبال امید می باشند در تست روز دوشنبه الزامی می باشد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی