این پست در ساعت ۲:۰۸ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۶/۲۶ ارسال شده است


فحاشی در ورزشگاه نامش کُری‌خوانی نیست
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : محمد قدیربحری در مورد حاشیه‌های دیدار دو تیم ملوان و سپیدرود رشت در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: همیشه معتقدم که فوتبال از بین می‌رود اما این رفاقت‌ها هستند که باقی می‌مانند. کُری خواندن برای تیم حریف می‌تواند به جذابیت و زیبایی مسابقه کمک کند اما توهین و بی‌احترامی نامش کُری‌خوانی نیست. هر دو تیم متعلق به استان گیلان هستند و باید فرهنگ بالای خود را به نمایش بگذارند، اگر هم نوجوانی در ورزشگاه اشتباه می‌کنند این بزرگترها هستند که او را راهنمایی و نصیحت کنند.

مربی ملوان تصریح کرد: فحاشی در ورزشگاه نامش کُری‌خوانی نیست، همه ما خانواده و ناموس داریم، نباید به جای کُری‌خوانی به یکدیگر توهین و فحاشی کنیم.

قدیربحری در مورد اینکه مقصر این ماجرا چه کسی بود، گفت: من نمی‌توانم بگویم مقصر چه کسی بود اما این اتفاقات ناخوشایند از جانب هواداران دو تیم رقم خورد. اما به نظر من هر یک از تماشاگران می‌توانند در نقش یک مأمور انتظامی حاضر باشند و مانع بروز چنین اتفاقات زشتی شوند، حالا اگر ملوان و سپیدرود را به خاطر این اتفاقات محروم کنند آیا کسی سودی می‌برد؟ دو باشگاه ملوان و سپیدرود از محرومیت و جریمه مالی به خاطر رفتار تماشاگرانشان سودی خواهند برد؟ پس نباید چنین رفتارهایی را در ورزشگاه شاهد باشیم.

قدیربحری با اشاره به بازی در زمان خودش گفت: من زمانی در ملوان بازی می‌کردم، آن زمان هم گاهی اوقات جو ورزشگاه ملتهب می‌شد اما هیچوقت از فحاشی در ورزشگاه خبری نبود، نهایت بی‌احترامی «هو» کردن بود حتی یادم می‌آید در یک بازی یک تماشاگر به من فحاشی کرد که ۱۰ تماشاگر تیم رقیب به او ایراد گرفتند که چرا فحاشی می‌کند اما اکنون چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد حتی شاهد این هستیم که بعد از پایان مسابقه شماری از تماشاگران لخت و عریان در شهر راهپیمایی می‌کنند شاید این رفتار زننده را هم بتوان حذف کرد اما فحاشی در ورزشگاه را به هیچ عنوان نمی‌توان حذف کرد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی