این پست در ساعت ۸:۱۷ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۲/۰۳ ارسال شده است


شکست ملوان مقابل شهرداری ماهشهر

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : از هفته سی و سوم رقابتهای لیگ دسته اول جام آزادگان ، ملوان بندرانزلی در مقابل شهرداری ماهشهر ۲ بر ۱ شکست خورد .
این بازی در ورزشگاه شهدای ماهشهر ‏ و با قضاوت میثم حیدری ؛کمک داوران : محمدرضا طالبی، حمید نادری و داریوش احمدی برگزار شد.

ترکیب ملوان بندرانزلی:

علیرضا حیدری، عبدالعظیم گوک، سعید سالار زاده، وحید حیدریه، پوریا غلامی، محمد پور رحمت الله، شهاب زندی، امین جهان کهن، پژمان نوری، بابک مرادی و شهریار مغانلو.

گل: بابک مرادی دقیقه۶۳(ملوان) فرشید پاداش دقیقه ۴۸ و ۶۸( شهرداری ماهشهر)

شرح دیدار:

نیمه اول: تیم ملوان حملاتی را از جناحین بر روی دروازه شهرداری ماهشهر انجام داد اما توپ بیشتر در میانه میدان در گردش بود تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: شهرداری ماهشهر در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم توانست یک گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند و چند دقیقه پس از آن تیم ملوان توانست بازی را به تساوی بکشاند و پس از این گل داور دیدار یک پنالتی مشکوک برای شهرداری ماهشهر اعلام کرد که با اعتراض بازیکنان ملوان همراه بود که این پنالتی توسط بازیکنان شهرداری ماهشهر تبدیل به گل شد.

حاشیه:

پس از اعلام پنالتی به سود تیم شهرداری ماهشهر، بازیکنان تیم ملوان قصد داشتند زمین را ترک کنند که با وساطت عوامل اجرایی دوباره به زمین بازی برگشتند.

داور مسابقه پس از جر و بحث مربیان دوتیم با یکدیگر، هر دو مربی را از زمین بازی اخراج کرد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی