این پست در ساعت ۲:۰۸ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۰۹ ارسال شده است


شروع دوباره تیم فوتبال بانوان ملوان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : شبکه خبری الجزیره در گزارشی میدانی از فوتبال زنان در ایران نوشته: «در بندرانزلی که در شمال ایران نزدیک دریای خزر واقع شده است، یک مفهوم شروع دوباره در تیم بانوان ملوان بعد از آنکه دو سال پیش این تیم منحل شد و دوباره سرپا شده است، دیده می‌شود.
در سال ۲۰۱۶، اتفاقات زیادی در باشگاه ملوان ایجاد شد، که یکی از مسوولان این باشگاه گفت: وقتی کشتی‌ای در حال غرق ‌شدن است بارهای اضافی‌اش را به دریا می‌ریزند!!!!
بعد از دو سال غیبت – تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با مالک جدید خود ( محمد رفیع نیا ) به عرصه فوتبال بازگشته است.
مریم ایراندوست بازیکن سابق فوتبال، که در سال ۲۰۱۶ قبل از انحلال این تیم هدایت آن را بر عهده داشت، بار دیگر به این تیم بازگشته است. او همچنین سابقه بازی برای این تیم را نیز دارد.
او در صحبت‌هایی عنوان کرد که او و تیمش در دو سال گذشته سختی‌های زیادی را تحمل کرده است و اینکه نمی‌توانند بازی کنند مثل این بوده است که زندانی – پشت دیوارهای آجری قرار گیرد.
در ماه‌های اخیر تیم‌های فوتبال بانوان ایران به بردهای مهمی دست یافتند که می‌توانند الهام‌بخش خیلی خوبی باشد
تیم ملوان با هدایت مریم ایراندوست آماده می‌شود تا در رقابت‌های لیگ برتر بانوان که از ۱۲ دسامبر آغاز می‌شود شروع خوبی داشته باشد. این تیم ادر حال حاضر ۲۵ بازیکن دارد که خیلی از آنها همچنان به تحصیل خود ادامه می‌دهند.
ایراندوست می‌گوید این بازیکنان همانند تیم مردان به تمرین و بازی کردن علاقه مند و پایبند هستند و امیدوار هستیم انرژی آنها در راستای کسب قهرمانی قرار گیرد.
او می‌گوید: «من فکر می‌کنم که فوتبال بازی کردن در ایران وقتی زن هستید کاملا دیوانگی است و ما همگی دیوانه‌هایی هستیم که از دیوانه‌خانه فرار کردیم.»

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی