این پست در ساعت ۶:۱۲ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۴/۱۷ ارسال شده است


IMG_9393

مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان تاکید کرد که محمد احمدزاده برای او بیشتر از گذشته ارزش دارد.

به گزارش “ورزش سه”، در چند روز گذشته تصاویری از محمد احمدزاده مهاجم اسبق تیم ملی و باشگاه ملوان در سایت‌ها و صفحات مجازی منتشر شد که او رو به شغل رانندگی در ماشین‌های سنگین آورده است. این موضوع با واکنش‌های مختلفی از سوی اهالی فوتبال روبه‌رو شده است و البته مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان هم در این خصوص حرف‌های جالبی می‌زند. رضاییان درخصوص اینکه احمدزاده مدتی است به شغل رانندگی روی آورده است، به ورزش سه می‌گوید: من عکس‌های ایشان را دیدم و اتفاقا حرف‌هایش را خواندم. شاید این موضوع برای خیلی‌ها غم‌انگیز باشد، ولی من صحنه‌هایی غمناک‌تر از این را نیز در سال گذشته دیدم و باید بگویم که فوتبال همیشه بالا و پایین دارد و ممکن است که گاهی اوقات فوتبالی‌ها با اتفاقات غمناکی روبه‌رو شوند.

رضاییان ادامه می‌دهد: ۲۴ اردیبهشت سال ۹۵ بود که ما در آخرین هفته به سیاه‌جامگان باختیم و درنهایت ملوان سقوط کرد. من هیچ‌وقت اشک‌های احمدزاده را از یاد نمی‌برم و او بعد از شکست بسیار ناراحت بود. احمدزاده خیلی تلاش کرد تا ملوان در لیگ برتر بماند، ولی این اتفاق نیفتاد و وقتی گریه او را بعد از بازی دیدم، خودم هم نتوانستم اشک‌هایم را کنترل کنم. به هر حال فوتبال بی‌رحم است و در این رشته ورزشی تضمین شغلی وجود ندارد. ممکن است بازیکن، مربی یا مدیر با دوران بد هم روبه‌رو شود.

رضاییان در قسمت دیگری از حرف‌هایش می‌گوید: راستش را بخواهید من زیاد ناراحت نشدم و اتفاقا شغل احمدزاده برای من غرورانگیز است. حالا او برای من ارزشی بسیار بیشتر از گذشته دارد. به هر حال احمدزاده در گوشه خانه‌اش ننشسته تا غر بزند و برای زندگی تلاش می‌کند. او تلاش می‌کند تا روی پای خودش بایستد و محتاج کسی نباشد.

رضاییان خاطرنشان می‌کند: شاید دیدگاه برخی افراد متفاوت باشد، ولی به هر حال در زندگی تلخی هم لازم است تا آدم بتواند مزه شیرینی را هم حس کند. هر شغلی ممکن است سختی‌های خودش را داشته باشد. شما می‌بینید که الان من در اهواز نیستم و از زادگاهم دور شده‌ام و به انزلی آمده‌ام. در زندگی گاهی اوقات باید حرکت یا کوچ کرد و دنبال چیزهای جدید بود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی