این پست در ساعت ۳:۲۶ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۱۲ ارسال شده است


رساندن ملوان به لیگ برتر هدف ماست

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : محمد رفیع‌نیا درباره مشکلات مالی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار داشت: نمی‌توان گفت که ملوان شرایط مالی بدی دارد. تاکنون بیش از سه میلیارد تومان هزینه کردیم، بازیکنان ما حدود ۲۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و ۱۰ درصد دیگر از قراردادشان را به صورت چک به آنها دادیم.
وی با بیان اینکه چک باشگاه به خاطر عدم پایبندی برخی به تعهدات‌شان پاس نشد، تصریح کرد: باشگاه پیش از ما حتی پول آب معدنی هم نداشت. ما با دعوت و درخواست دوستان برای کمک به تیم شهرمان آمدیم. می‌توانستیم مانند افراد دیگر، مبالغ جزئی به تیم پرداخت کنیم و همه نیز از ما تعریف می‌کردند، اما مردانه وارد گود شدیم. الان هم اعضای تیم در بهترین هتل‌ها اسکان می‌یابند و با هواپیما به شهرهای دیگر سفر می‌کنند.

« قرار بود در تجارت‌مان به ما کمک کنند و نیز کمک‌هایی به باشگاه داشته باشند، اما تا حالا چیزی ندیده‌ایم.»، مالک باشگاه ملوان ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: ما از طریق تجارت، درآمدزایی می‌کنیم و دلسرد نمی‌شویم تا به هدف‌مان برسیم. رساندن ملوان به لیگ برتر هدف ماست و با کمک هواداران و عاشقان واقعی ملوان، صددرصد در این راه موفق می‌شویم. همه باشگاه‌ها از جمله استقلال و پرسپولیس هم مشکل مالی دارند. ما که از این دو باشگاه دولتی گردن‌کلفت‌تر نیستیم.

رفیع‌نیا در مورد عملکرد محمد احمدزاده روی نیمکت ملوان و در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند در پایان فصل جاری به لیگ برتر صعود کند یا خیر گفت: ما و هواداران از کادر فنی راضی هستیم. ملوان اکنون در قعر جدول حضور دارد، اما امید داریم و هیچ چیزی غیرممکن نیست. امیدوارم بتوانیم بازی‌های خوبی ارائه کنیم و نتایج خوبی بگیریم تا هواداران را راضی نگه داریم. در چند هفته پایانی نیم‌فصل اول لیگ یک، روند رو به رشدی داشتیم که امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی