این پست در ساعت ۸:۲۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۴ ارسال شده است


photo_2017-10-14_19-39-13

🔹سرپرست باشگاه ملوان گفت: در این شرایط نابسامان مالی صبورانه منتظر کمک شورای شهر محترم بندرانزلی هستیم و امیدواریم طرح ۲ فرویتی کمک به ملوان توسط شورا ارائه و تصویب شود.

🔹به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، دکتر مهران نصیری (سرپرست باشگاه) به سایت رسمی اظهار داشت: با توجه به درخواست ریاست محترم شورای شهر بندرانزلی در خصوص جلسه مشترک با مسئولین باشگاه ملوان و منطقه آزاد بندرانزلی و همچنین قول کمک های مالی به باشگاه ملوان از سوی شورا باید تاکید کنم که صبورانه منتظریم تا از کمک های شورای اسلامی شهر بهره مند شویم.
🔹سرپرست باشگاه ملوان ادامه داد: در حالی که باشگاه ملوان همواره با مشکلات مالی بسیاری درگیر است و عدم وجود منابع مالی پایدار شرایط باشگاه را سخت می کند، موضوع کمک دو میلیاردی شورای شهر به باشگاه که از سوی برخی اعضای شورای اسلامی شهرعنوان شد، بسیار امیدوارکننده است. در باشگاه علاوه بر تیم بزرگسالان که چشم و امید تمام هواداران و مردم انزلیست، تیم های زیادی در رده های پایه فعال هستند که همگی در لیگ های برتر و دسته یک کشور حضور دارند. طبیعتا این وسعت فعالیت باشگاهی توان مالی بالایی را می طلبد.
🔹دکتر نصیری تاکید کرد: امیدواریم شورای محترم شهر بندرانزلی با تصویب طرح دو فوریتی مبلغ مذکور را در اختیار باشگاه مردمی و محبوب ملوان قرار دهد تا دست باشگاه جهت مدیریت امور باز شود.
🔹سرپرست باشگاه ملوان کمک شورا به این باشگاه را کمک به تمامی مردم انزلی قلمداد کرد و گفت: کمک به باشگاه ملوان در واقع کمک به صلابت و شادابی جامعه و مردم شهر است. چرا که مردم با این تیم سالهاست که زندگی می کنند و بخش عمده ای از زندگی خود را به عنوان هوادار این تیم سپری کرده اند.
🔹در هرحال این موضوع یکی از خبرهای خوبی است که طی مدت فعالیتم در باشگاه ملوان به عنوان مدیر شنیده ام. ما و همه مجموعه باشگاه ملوان تمام تلاش خود را میکنیم تا به یاری خدا در پایان فصل روسپید باشیم و در کنار هواداران جشن صعود به لیگ برتر بگیریم که انصافاً جایگاه واقعی ملوان است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی